تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد ساعت ۱۹:۵۴ بازدید: 838      نظرات: 0      کد مطلب: 11454

۲ نفر در دریاچه ارومیه غرق شدند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: ۲ فرد سالمند به علت آشنانبودن به مهارت‌های شنا در دریاچه ارومیه غرق شدند.
باقر بهرامی روز چهارشنبه افزود: این افراد، مرد ۶۲ ساله و بانوی ۶۵ ساله بودند که روز گذشته در محدوده کاظم داشی ارومیه غرق شده و جان خود را از دست دادند.
وی اضافه کرد: در سال جاری به علت افزایش آب دریاچه ارومیه، تعداد زیادی از شهروندان و گردشگران برای شنا به دریاچه ارومیه می روند که باید موارد ایمنی را به میزان زیادی رعایت کنند تا دچار حادثه نشوند.
وی بیان کرد: شنا کردن در نزدیکی‌های سواحل و خودداری از حضور در مناطق با عمق زیاد، شنا کردن به صورت دسته جمعی از جمله مواردی است که باید رعایت شود.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی همچنین از جان باختن یک جوان ۱۸ ساله در سد بارون ماکو خبر داد و گفت: این سرباز ۱۸ ساله، حین گشت زنی به دنبال لیز خوردن پا به داخل آب افتاده و غرق شد.
سالانه دهها نفر در دریاچه های پشت سدها و رودخانه های آذربایجان‌غربی غرق می شوند که امسال غرق شدگان در دریاچه ارومیه نیز به آنها اضافه شده است.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد