تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد ساعت ۱۱:۵۹ بازدید: 582      نظرات: 0      کد مطلب: 11442

یک عضو کانون پرورشی فکری مهاباد از لیدیسه چک دیپلم افتخار گرفت


ثنا وطمانی عضو کانون پرورشی فکری مهاباد دیپلم افتخار چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا «لیدیسه» را دریافت کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایحان‌غربی گفت: سه عضو مراکز کانون آذربایجان‌غربی دیپلم افتخار چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا «لیدیسه» در بخش عکاسی و نقاشی کشور چک را از آن خود کردند.

جواد زاهدی اظهار کرد: این مسابقه که در سال 2018 برگزار شد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با ارسال 73 اثر نقاشی و 42 اثر عکاسی در این مسابقه مشارکت فعال داشت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا «لیدیسه» کشور چک با موضوع اصلی آب، با ارزش‌تر از طلا و موضوع‌های آب در طبیعت، شهر و خانه، آب و زندگی در آن، انتقال آب و صنعت، آب به عنوان یک عنصر و اشکال مختلف آن، آب معجزه شفا بخش، آب و سرگرمی، زندگی بدون آب و آب در داستان‌ها و افسانه ها برگزار شد .

وی افزود: بر همین اساس و از بین ۲۹ هزار و 967 اثر از 79 کشور جهان، طاها حسین نژاد 10 ساله از مرکز فرهنگی وهنری کانون ماکو در بخش نقاشی و ثنا وطمانی 16 ساله از مرکز مهاباد و امیر مهدی صالحی 10 ساله از مرکز ماکو، در بخش عکاسی دیپلم افتخار را دریافت کردند .

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد