تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت ۱۰:۰ بازدید: 818      نظرات: 0      کد مطلب: 11431

سارقان محتویات خودرو در مهاباد دستگیر شدند


بە گزارش پایگاە خبری هاژە، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با سوداگران مرگ در مهاباد اجرا گردید.

فرماندە نیروی انتظامی مهاباد در این باره گفت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان در طول هفته گذشته موفق به کشف ۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان شدند.

سرهنگ ظهیریان افزود: در طول اجرای طرح، تعداد ۵ نفر تهیه و توزیع‌کننده اصلی مواد مخدر و تعداد ۴۰ نفر معتاد متجاهر نیز شناسایی، دستگیر، و پس از تشکیل پرونده تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد مهاباد، نقده، ارومیه و میاندوآب گردید.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح ۴ دستگاه خودرو و ادوات تهیه و توزیع و استعمال مواد مخدر و تعداد ٤ هزار و ۲۱٤ عدد انواع قرص غیرمجاز و تقلبی، تقویتی و جنسی نیز کشف شد و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردید.

فرمانده نیروی انتظامی مهاباد در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به عوامل گشت نیروی انتظامی اشاره نمود و تصریح کرد:

عوامل انتظامی شب گذشته در حین گشت‌زنی در سطح شهرستان مهاباد، به شخصی به هویت معلوم که کوله‌پشتی به همراه داشته است، مشکوک و پس از بازرسی از کوله‌پشتی نامبرده تعداد ۴ هزار و ۲۱۴ عدد انواع قرص غیر مجاز، تقلبی جنسی و تقویتی کشف و فرد مورد نظر دستگیر و  جهت تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردید.

وی ادامه داد: در طی این دو عملیات  در مجموع تعداد ٨ هزار و ٤٢٨ عدد انواع قرص تقلبی و غیرمجاز کشف و ضبط گردید. 

سرهنگ ظهیریان در ادامه عملیات نیروی انتظامی مهاباد درباره موارد محتویات سرقت خودرو اشارە نمود و اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان مهاباد و بدلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارقین در دستور کار ماموران آگاهی این انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی مشخصات دو نفر سارق حرفه‌ای در این خصوص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هر دو سارق در مخفیگاه خود دستگیر و به نیروی انتظامی انتقال داده شدند.

سرهنگ ظهیریان ادامه داد: سارقین در بازجویی‌های فنی پلیس به ۱۷ فقره سرقت در سطح شهرستان مهاباد و پیرانشهر اعتراف کردند. اموال مسروقه از مخفیگاه آنها کشف و مراتب تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد