تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير ساعت ۱۶:۴۴ بازدید: 1224      نظرات: 2      کد مطلب: 11421

هشدار فرماندار مهاباد به قلیان سراهای متخلف


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد از برخورد جدی با قلیان سراهای متخلف و لزوم ساماندهی شیفت کاری آنها خبر داد.

ایرج شجاعی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد اظهار کرد: برخی قلیان سراهای سطح شهر و روستا در ساعاتی خارج از عرف مشغول به فعالیت هستند و این امر زمینه را برای برخی تخلفات و آسیب‌های اجتماعی فراهم می‌کند.

وی بر لزوم نصب دوربین مداربسته و تعطیلی قلیان سراها در شهر و روستا از ساعت 23.30 شب تأکید کرد و گفت: در برخورد با متخلفان چشم پوشی نمی‌شود و در صورت نیاز شخصا به ساماندهی و حتی پلمپ آنها ورود خواهم کرد.

وی با اشاره به شناسایی 17 پاتوق معتادین در سطح شهر خواستار برخورد جدی نیروی انتظامی و تعیین تکلیف برخی منازل و ساختمانهای مخروبه از سوی شهرداری و شورای شهر شد.

فرماندار مهاباد در پایان با اشاره به فعالیت برخی قلیان سراهای متخلف در سطح شهر و چند روستای این شهرستان از برخورد جدی با آنها در صورت ادامه تخلفات خبر داد.

سلیمان پاکزاد بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهاباد نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: پیرو مصوبات قبلی شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، از برخی قهوه‌خانه‌های سنتی بین راهی و  قلیان سراهای حاشیه شهر و روستاهای بخش مرکزی  بصورت گشت مشترک ادارات مختلف بازدید به عمل آمده است.

وی افزود: در طی این بازیدها 70 کیلوگرم گوشت فاسد در این قلیان سراها کشف و در محل معدوم سازی شده است و برای چند قلیان سرای متخلف نیز پرونده تخلف تشکیل شده که در صورت تکرار تخلفات پلمپ خواهند شد.

پاکزاد با بحرانی خواندن وضعیت 5 قلیان سرا در این بازدید اظهار کرد: استفاده از مواد خوراکی فاسد و عدم رعایت نکات بهداشتی و وضعیت نابسامان این اماکن مورد بررسی قرار گرفت و صاحبان این اماکن متعهد به رعایت نکات بهداشتی و شئونات اسلامی و اجتماعی شده‌اند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هیوا ۱۳۹۸/۴/۳۰
جناب فرماندار نباید قلیان سرایی وجود داشته باشد، قانون این را می گوید! شما صورت مساله را پاک می کنی و به زمانش ایراد می گیری. از این شعارها هم زیاد دادی، خودتو بیشتر خسته نکن.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۲۹
جناب فرماندار یا واقعا اهل مهاباد نیست یا نمی‌بیند قلیان سرا مرکز معتاد شده روبروی خانه نابدون تابلو تا ساعت دوشب بازهست آقای پاکزادهم خوب میببند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد