تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير ساعت ۱۳:۳۱ بازدید: 959      نظرات: 1      کد مطلب: 11420
زندان مهاباد به دستگاه ایکس ری مجهز شد

کشف نیم کیلو مواد مخدر از مبادی ورودی زندان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره زندان مهاباد از راه اندازی دستگاه ایکس ری در زندان مرکزی این شهرستان خبر داد.

محمد اکبرنژاد در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد اظهار کرد: از اواخر سال گذشته زندان مهاباد به اولین دستگاه ایکس ری به ارزش 70 میلیون تومان مجهز گردیده و از زمان نصب این دستگاه نزدیک به نیم کیلو مواد مخدر کشف شده که بیش از 90 درصد آن از مبادی و بازرسی ورودی زندان کشف شده است.

وی افزود: از این میزان 109 گرم مواد مخدر از ابتدای سالجاری کشف شده است.

اکبرنژاد با اشاره به برگزاری کلاس‌های مشاوره و فعالیت 14 کلاس مختلف در زندان اضافه کرد: از زمان برگزاری این کلاس‌ها خودزنی، دگرزنی و آسیب اجتماعی به صفر رسیده است.

وی تصریح کرد: در زندان مهاباد 200 عضو انجمن NA وجود دارد که آموزش‌های مربوط به زندگی، ترک اعتیاد این سازمان بصورت منظم برگزار می‌گردد.

رییس زندان مهاباد در ادامه از کشف 10 گوشی بصورت انباری از زندان این شهرستان خبر داد و گفت: برای ارتقای کیفیت زندان مهاباد به 2 دستگاه دیگر نیاز است.

محمد اکبرنژاد در پایان از جذب 75 تن آسفالت برای ساماندهی حیاط زندان خبر داد و گفت: در آینده نزدیک عملیات عمرانی برای ساماندهی فضای محوطه شروع خواهد شد.




ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هژیر ۱۳۹۸/۴/۳۰
باید از بهترین مرخوب ترین دستگاها برای زندان مهاباد استفاده گردد با تشکر فراوان

نظر خود را براي ما ارسال كنيد