تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۶ آبان ساعت ۱۰:۵۲ بازدید: 1180      نظرات: 3      کد مطلب: 2132

اطلاعیه هیئت مدیره تیم فوتبال کاویان نقده در مورد جوسازی های اخیر


به گزارش هاژه، در پی حواشی اخیر تیم فوتبال کاویان نقده و جوسازی های صورت گرفته در فضای مجازی برای این تیم دسته 3 کشوری، هیئت مدیر تیم کاویان نقده اطلاعیه را در این زمینه منتشر کرد، که نسخه ای از آن در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته است که متن آن به شرح زیر است:
همشهریان محترم، هوادارن فهیم و بازیکنان تیم فوتبال کاویان نقدە
در پی اظهار نظر افرادی غیر مسئول و حاشیە ساز در مورد هیات مدیرە تیم کاویان، سرپرست تیم جناب اقای ببری و همچنین یکی از بازیکنان خوش اخلاق کاویان بنام اقای هادی باقری و انتشار ان در فضای مجازی، هیات مدیرە تیم کاویان برخود وظیفە دانست تا با انتشار این اطلاعیە عنوان دارد که: تیم کاویان نقدە نیز همانند دیگر تیمها برد و باخت خواهد داشت و هیات مدیرە نیز بدون اشکال نخواهد بود. اما انچه که خانواده بزرگ کاویان را دورهم نگه داشته است حس نوع دوستی، اعتماد و اعتقاد است. اعتقاد به اینکە تیم با داشتن هواداران فهیم و بازیکنانی با تجربه و سرپرست و مربیان توانا می تواند طعم خوش موفقیت را همانند سال گذشتە تجربە کند. در مورد عملکرد اقایان ببری و باقری در تیم کاویان بی شک کسانی مانند بازیکنان و هیات مدیرە تیم که از نزدیک با شخصیت والای ایشان اشنایی دارند می توانند نظر دهند نه کسانی که تنها از روی تعصب، احساس و بی مسئولیتی اظهار نظر می کنند. بر هیچ یک از دست اندرکاران تیم کاویان اعم از بازیکنان، کادر فنی و هیات مدیرە پنهان نیست که جناب اقای ببری به عنوان سرپرست تیم در این مدت جهت انجام امورات اداری چندین بار به تهران رفتە و بنا به گفتە فدراسیون، تیم کاویان نقدە منظم ترین تیم لیگ در ارائه مدارک بودە که هیات مدیرە انرا حاصل زحمات این بزرگوار می داند. 
در مورد اقای هادی باقری نیز به جرأت می توان گفت که ایشان جدای از حرفەای بودنشان در بازی فوتبال از با اخلاقترین بازیکنان فوتبال شهرستان و تیم کاویان نقدە می باشند به طوری که سال گذشته نیز به عنوان بازیکن اخلاق لیگ استان انتخاب شدند. 
هیأت مدیرە تیم کاویان نقدە بر خود لازم میدارد که از طریق این نوشتار اعلام دارد با کمال افتخار تا پایان راه در خدمت این دو عزیز خواهد بود و حواشی های ایجاد شدە در دنیای مجازی نیز نمی تواند کوچکترین خدشەای به رابطه و لذت باهم بودنمان وارد کند. امیدوار هستیم و اعتقاد داریم که با موفقیت تیم کاویان ثابت خواهد شد که رمز موفقیت در ورزش شهرمان و همچنین در دیگر موارد در گرو باهم بودنمان است. و در نهایت تیم کاویان نقدە برخورد با افراد خاطی و حاشیەساز را که بدون منطق و دلیل به نشر مطالب نادرست و حاشیەساز در فضای مجازی و رسانه می پردازند را از طریق مراجع قانونی برای خود محفوظ می دارد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سولدوز ۱۳۹۷/۵/۱۳
تبریک صعود کاویان به کردها و آذریهای نقده افتخاریست برای مردم
4
0
پاسخ به این اظهارنظر

حامد ۱۳۹۵/۸/۶
با نام ویاد خدا من حامد مصطفوی یکی شهروندان نقده ای هستم اقا ول کنید این حاشیه سازی هارو این محدود نفراتی که میخوان برای تیم حاشیه درست کنن بدخواهانی بیش نیستن امیدوارم با حمایت هواداران با تعصب و غیور شهرمان چشم حسودان را کور کنیم موفقیت کاویان سربلندی ماست کاااااااااااااویان پرچم بالا
2
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۸/۶
موفق باشيد انشالله يا الله

نظر خود را براي ما ارسال كنيد