تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير ساعت ۲۳:۱۷ بازدید: 568      نظرات: 0      کد مطلب: 11390

جلسەای مهم و سکوت خبری ادارەی ورزش


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، شورای مرکزی کانون ورزشی زانا با انتشار یادداشتی نسبت به عدم پوشش و رسانه ای نشدن جلسه نماینده مردم مهاباد با شخصیتهای مهم ورزشی شهرستان از سوی دفتر نماینده مردم مهاباد و اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد انتقاد کرد.
 
 متن یادداشت به شرح زیر است: 
 
کانال تلگرامی ادارەی ورزش و جوانان شهرستان مهاباد، تمامی رویدادهای ورزشی شهرستان از جملە مسابقات ، همایش و جشنوارەها، حضور ورزشکاران در دورەهای مختلف، حضور ریاست و حتی پرسنل ادارە در جلسات مختلف و.... را منعکس و اطلاع رسانی مینماید. 
در کنار این کانال تلگرامی نمایندەی محترم نیز تمام فعالیت، اقدامات و تلاشهای آقای مهندس محمودزادە را منعکس مینماید.
اما در روز یکشنبە شانزدهم تیرماە نشست مهمی کە بیش از دو ساعت طول کشید در سالن جلسات دفتر نمایندەی محترم شهرستان برگزار گردید. در این نشست کە بە درخواست سمنهای ورزشی و با حضور جناب آقای مهندس محمودزادە نمایندەی محترم ، ریاست ادارەی ورزش و جوانان ، مسئول دفتر نمایندە ، نمایندەی کانون ورزشی زانا ، نمایندەی انجمن حامیان ورزشکاران، نمایندەی فعالان و پیشکسوتان ورزشی مهاباد برگزار گردید، مسایل مهمی حول مشکلات و آسیب شناسی ورزش شهرستان و چالش های مدیریتی ادارەی ورزش مورد بحث قرار گرفت و اگرچە محتوای جلسە با توجە بە حجم انتقادات و سوالات بدون جواب، خوشایند ریاست ادارەی ورزش نبود اما آقای محمودزادە با  صبر وحوصلە بە سخنان تمامی حاضرین توجە و عنایت خویش را ابراز داشتند و در پایان نیز تصمیمات مهمی در خصوص ورزش شهرستان اتخاذ نمودند.
اما انعکاس این جلسەی مهم برخلاف رویەی معمول با سکوت هر دو کانال خبری و اطلاع رسانی ادارەی ورزش مهاباد و دفتر نمایندەی محترم همراە بود و این مسئلە شائبەی هماهنگی ادمین کانال نمایندە با ادارەی ورزش را در این سکوت اطلاع رسانی بەوجود آوردە است زیرا تصمیمات مهمی کە آقای مهندس محمودزادە در این جلسە در خصوص ورزش مهاباد اتخاذ نمودند در صورت اجرایی شدن برای ورزش شهرستان بسیار ارزشمند و مفید و از اهمیت والایی برخوردار میباشد.
لذا ضمن گلایە از از عدم انعکاس و سکوت اطلاع رسانی سوال برانگیز این دو کانال خبری با این موضوع ، بە اطلاع همگی میرسانیم جهت تنویر افکار عمومی مخصوصا" جامعەی ورزشی مهاباد در روزهای آتی در خصوص محتوای این جلسە و تصمیمات آقای محمودزادە  اطلاع رسانی خواهیم نمود.
در پایان بار دیگر از اقدامات و توجە ویژەی جناب آقای محمودزادە بی نهایت سپاسگزاریم و امیدواریم هماهنگی و دستور لازم را در راستای تصمیمات اتخاذ شدە هر چە سریعتر مبذول فرمایند.
                        ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد