تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۲۱ تير ساعت ۲۰:۴۰ بازدید: 1003      نظرات: 0      کد مطلب: 11368

ضرب الاجل مسکن و شهرسازی مهاباد برای افرادی که زمین جهت احداث دریافت کرده‌اند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان مهاباد از تعیین ضرب الاجل برای افرادی که در سنوات گشته زیمن جهت احداث واحد مسکونی و ... دریافت نموده اند خبر داد.

سوران کریمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به بخشنامه‌های جاری آندسته از اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی که طی سنوات گذشته، زمین جهت احداث واحد مسکونی و ... دریافت نموده اند و به استناد مفاد قرارداد واگذاری و تعهدات موجود که مدت آن سپری شده و یا تاکنون در خصوص شروع عملیات ساختمانی اقدامی انجام نداده اند حداکثر تا پایان تیرماه سالجاری به اداره راه و شهرسازی مهاباد مراجعه فرمایند.

وی افزود: افرادی که زمین دریافت نموده اند جهت تکمیل پرونده و به منظور اخد مجوز این مدیریت از سازمان ملی زمین و مسکن به منظور تمدید قرارداد باید تا قبل از پایان مهلت تعیین شده به این اداره مراجعه نمایند.

کریمی تصریح کرد: در صورت عدم مراجعه این افراد مسئولیت عواقب ناشی از عدم اجرای مفاد قرارداد بعهده شخص طرف قرارداد می باشد و برابر بند 3 و 9 قرارداد مبنی به بازپس‌گیری زمین با آنها برخورد خواهد شد.
برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد