تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت ۱۸:۲۷ بازدید: 549      نظرات: 0      کد مطلب: 11353
ناکامی سوداگران مرگ در بوکان

کشف ۵ کیلوگرم هرویین از خودروی سواری پژو در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف 5 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: هوشیاری واقدام بموقع تیمهای عملیاتی فرماندهی انتظامی شهرستان بوکان باند توزیع کننده مواد مخدر در سطح شهرستان را از رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشتند.

وی افزود: اعضای این باند که قصد داشتند ۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع هرویین را درشهرستان توزیع نمایند طی دو عملیات غافلگیرانه تیمهای عملیاتی شناسایی و در این ارتباط ۲ نفر دستگیر و ۲ دستگاه خودروی سواری توقیف گردید.

محبعلی تصریح کرد: میزان کشفیات مواد مخدر در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در بوکان حدود ۲.۵ برابر افزایش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۷۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۲ شبکه توزیع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

وی ضمن قدردانی ازهمراهی شهروندان در مبارزه با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر اظهار کرد: نیروی انتظامی به مبارزه بی امان باسوداگران مرگ ادامه خواهد داد.

سرهنگ محبعلی در پایان از توقیف محموله کالای خارجی در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد و گفت: محموله کالای خارجی در یک اتوبوس به ارزش 31 میلیون تومان توقیف شده است و در این راستا 1 نفر دستگیر و پرونده به مراجع قضایی تحویل گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد