تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت ۱۷:۵۳ بازدید: 4840      نظرات: 2      کد مطلب: 11351

دست های ناپاکی که به خون پدر آلوده شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پدر یک خانواده در تصادفی ساختگی توسط پسرانش به قتل رسید تا دستان برادران جنایتکار به خون پدر آلوده شود.
سرهنگ «محمدرضا آمویی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران و در تشریح وقوع این جنایت، اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در محور کوزران به روانسر، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور پلیس و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی پیکان فاقد پلاک پس از زیرگرفتن عابری پیاده در حاشیه جاده اقدام به فرار می کند و فرد مصدوم نیز به علت شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: با بدست آمدن این اطلاعات، ماموران تحقیقات خود را ادامه داده و با کشف این موضوع که خودروی پیکان مذکور، شماره موتور و بدنه آن نیز پاک شده بود، به این یقین می رسند که سانحه رخ داده عمدی بوده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه ادامه داد: پلیس در ادامه تحقیقات خود و حین بازجویی های صورت گرفته به ۲ پسر مقتول که پس از وقوع حادثه به صورت ناگهانی غیب شده بودند مشکوک و دستگیری آنها را در دستور کار قرار می دهد تا اینکه موفق به ردیابی آنها در یکی از روستاهای اطراف شده و نسبت به دستگیری آنها اقدام می کند.
وی تصریح کرد: این ۲ برادر پس از دستگیری و در بازجویی های انجام شده دچار تناقض گویی شده و در نهایت به قتل پدر خود با انگیزه به دست آوردن زمین های کشاورزی وی اعتراف کردند.
سرهنگ آمویی ادامه داد: یکی از این ۲ برادر پس از آنکه پدرش را به بهانه ای از منزل خارج و با خودروی خود به محور کوزران - روانسر منتقل کرده به بهانه خراب شدن وسیله نقلیه، وی را مجبور به پیاده شدن از خودرو می کند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از پیاده شدن فرد مقتول از خودرو، برادر دیگر که به فاصله کوتاهی از دیگری سوار بر پیکان فاقد شماره بوده پدرش را که در حاشیه جاده توقف کرده زیرگرفته و باعث مرگ وی می شود.
وی در پایان ضمن ابراز تاسف از وقوع چنین حادثه ای، گفت: این ۲ برادر هم اکنون برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند.
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

فلان ۱۳۹۸/۴/۲۰
بنظر شما مقصر کیه!فقط دولت
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

Nashud ۱۳۹۸/۴/۲۰
افرین به ماموران زحمتکش که این جنایت راکشف کردن

نظر خود را براي ما ارسال كنيد