تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير ساعت ۱۶:۵۷ بازدید: 3331      نظرات: 0      کد مطلب: 11308

واکنش وکیل اولیای دم به انتشار خبر صلح و سازش دو خانواده در مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، به دنبال انتشار خبری مبنی بر صلح و سازش یک خانواده و رهایی 2 نفر از محکومیت در پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، وکیل مدافع اولیای دم با ارسال توضیحاتی به جزئیات صلح و سازش این خانواده بصورت دقیق و شفاف اشاره کرده است.
 
در بخشی از این متن آمده است:
سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمام دست اندركاران رسانه‌ی تلاشگر هاژه. شيرين رحيمي هستم وكيل اوليای دم پرونده‌ای كه منجر به صلح و سازش گرديد. از ديشب مطالب درج شده در كانال بعضاً اشتباه و بر خود واجب می‌دانم درصدد رفع آن اشتباهات باشم تا آنچه راستی و واقعيت است در اذهان مردم جاری و بيان گردد.
با عرض حرمت و سپاس بر نوشته‌ی امروز كه يكی از بزرگواران آن را انشاء نموده‌اند، اشاره به اصدار حكم قصاص نموده در حاليكه بنده از روزيكه وكالت پرونده را به عهده گرفته‌ام چندين ماه است به هيچ عنوان تقاضای قصاص ننموده‌ام و اتفاقاً با تمام تلاشهايی كه با آقای دادستان و آقای بازپرس در اين مورد داشته‌ام حتی اجازه نداده‌ام قرار مجرميت برای مظنونين صادر گردد چه رسد به حكم قصاص كه راه‌های همواری را می‌طلبد تا به حكم بينجامد. هرچند تمام مدارك مثبت عليه تك تك متهمين پيوست پرونده بود اما به اين علت كه خانواده‌های قاتلين و مقتولين نسبت خويشاوندی بسيار نزديك داشتند و با انتقام و قصاص ده‌ها خانواده‌ی ديگر نابود می‌شدند تمام سختی‌ها و صبوری‌ها را به جان خريدم و با فشار مضاعفی كه به معتمدين جهت صلح و سازش آوردم نهايتاً نتيجه گرفته و خداوند را سپاس می‌گويم كه در اين راه موفق شديم. جا دارد عرض آن رسانه‌ی محترم مكتوب نمايم در اين موضوعات جهت حقيقت امر در قسمت امورات حقوقی و بالاخص پرونده تحت امر با يك نفر حقوقدان مشورت فرمايند تا آنچه كه بوده مطرح گردد نه آنچه را كه تابع احساسات هر شخصی است. چرا كه گاهاً با كذب بعضی از مطالب، باعث رنجش طرف مقابل شده و ما اين حق را نداريم كه توسط چنين رسانه‌ی محترمی به نتيجه‌ی آن صلح و سازش معنوی لطمه و خدشه وارد نماييم. نهايتاً به تلاش تمامی دست اندركاران قضايی و غير قضايی و همچنين جهت پخش آن تلاش‌ها از عوامل محترم رسانه‌ی هاژه تشكر و قدردانی می‌نمايم و دست بوس موكلين خود يعنی خانواده‌ی محترم آقايان مولانی كه باعث سربلندی منطقه و كل جهان مسلمين شدند، هستم. ياحقارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد