تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير ساعت ۱۲:۵۶ بازدید: 388      نظرات: 0      کد مطلب: 11306

مهاباد میزبان مسابقات والیبال نشسته قهرمانی استان آذربایجان غربی


به گزارش پایگاه خبری هاژه، مسابقات والیبال نشسته  قهرمانی استان آذربایجان غربی به میزبانی  شهرستان مهاباد در سالن 2 هزار نفری این شهر در حال برگزاری است.

رییس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین شهرستان مهاباد در این رابطه به خبرنگار هاژه گفت: مسابقات قهرمانی استان آذربایجان غربی برای انتخابی کشور خواهد بود که تیم منتخب جهت شرکت در مسابقات حذفی به تهران اعزام خواهد شد.

قادر احمدزاده با بیان اینکه این مسابقات برای اولین بار است که در مهاباد برگزار می شود، در مورد تعداد تیم های حاضر در مسابقه، تصریح کرد: در کل هفت تیم از شهرهای مهاباد، شوط، میاندوآب، سلماس، خوی، نقده و ارومیه در این مسابقات حضور دارند.

احمدزاده در مورد ایام برگزاری این مسابقات اظهار کرد: این بازیها به مدت سه روز از روز سه شنبه 11 تیرماه تا روز پنج شنبه 13 تیرماه در سالن 2 هزار نفری مهاباد برگزار خواهد شد.

 رییس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین شهرستان مهاباد ضمن اشاره به  کمبود امکانات در این حوزه، از عدم همکاری بنیاد شهید و جانبازان مهاباد در برگزاری این مسابقات انتقاد، و از ادارات ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و جامعه معلولین شهرستان مهاباد که در تسهیل خدمات دهی با آنان همکاری کرده اند، تقدیر کرد.

 

هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین شهرستان مهاباد از سال 1379 تاسیس شده است که توانسته در مسابقات مختلف در سطوح متفاوت شرکت کند و مقام هایی متنوعی را کسب کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد