تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير ساعت ۱۹:۴۸ بازدید: 513      نظرات: 0      کد مطلب: 11301
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:

قوه قضائیه با مخربین محیط زیست برخورد قانونی می کند


رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: قوه قضائیه با مخربین محیط زیست برخورد قانونی می کند.

به گزارش پایگاه خبری هاژه بە نقل از ایسنا، علی اکبر گروسی در دیدار با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان ضمن اشاره به اهمیت بسیار بالای محیط زیست و حفظ محیط زیست اظهار کرد : وجود دریاچه ارومیه برای استان نعمت با ارزش خداوند است که باید در حفظ دریاچه ارومیه و خصوصاً در احیا آن همه نهادها و ارگانهای دولتی و خود مردم همکاری نمایند.

وی تصریح کرد: دادگستری استان در کنار اداره کل محیط زیست استان با مخربین محیط زیست ، صیادان غیر قانونی غاصبین حریم رودخانه ها و تالاب ها و دریاچه ارومیه برخورد قانونی لازم را مانند سابق خواهد داشت و از اقدامات اداره کل محیط زیست استان هم در حفظ محیط زیست حمایت قضایی لازم را معمول می دارد.

گروسی بابیان اینکه فقط یک اداره یا یک گروه خاص نمی تواند در احیاء دریاچه ارومیه تاثیر گذار باشند گفت: با احیاء دریاچه ارومیه یک تحول عظیم در صنعت توریسم و گردشگری و رشد اقتصادی استان های آذربایجان غربی و شرقی اتفاق خواهد افتاد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خاطر نشان کرد : مکانیزه شدن سیستم های آبیاری قطره ای و بارانی می تواند در ذخیره آبهای زیر زمینی بسیار مفید باشد و از خالی شدن سفره های آب زیر زمینی منطقه  جلوگیری شود.

 ایسنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد