تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير ساعت ۱۹:۲۷ بازدید: 4050      نظرات: 4      کد مطلب: 11300

قتل داماد بدست پدر زن


بە گزارش پایگاه خبری هاژه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: مردی ۳۲ ساله در شهر سقز پس از مشاجره خانوادگی بر سر مسایل مالی، با ضربه محکم پدر زن خود به قتل رسید.

سرهنگ عبدالله فاتحی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نیازهای پلیسی در بیمارستان امام خمینی (ره) سقز مأموران بعد از حضور متوجه شدند مردی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شده است.

وی بدون اشاره به جزئیات درگیری این قتل اضافه کرد: با تحقیقات پلیس مشخص شد علت مرگ مقتول درگیری او با پدر همسرش بوده که بلافاصله با دستور قضائی قاتل (پدرزن مقتول) دستگیر و به پلیس آگاهی سقز منتقل شد.

سرهنگ فاتحی در خصوص انگیزه قتل افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد اختلاف خانوادگی داماد و پدرزن بر سر مسائل مالی موجب مشاجره بین آنها شده و پدر زن ۶۷ ساله پس از عصبانی شدن با داماد درگیر می‌شود و با زدن ضربه ایی به قلب، او را به قتل می‌رساند.

ایرنابرچسب ها: انتظامی, سقز, قتل, هاژه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۱۴
جا خو اوشتانه بوهموکس بوته عادی....قتل چه؟؟؟خودا رحم به مندالکانمان بکا...
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۱۲
جا خودا غصبی له گه ره ئورو به گلوش میرد پیدا نابه کچه کی بو بیوه ژن که رد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۱۲
اینم از ثروت
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محسن ۱۳۹۸/۴/۱۱
پدر خانمش اعدام حقشه یعنی اگه اعدامش نکنن واقعا دیگه قانونی وجود ندارد و کشتو کشتار بیشتر خواهد شد این پدر زن قاتل و احمق باید با انبردست هر روز قسمتی از بدنش تیکه تیکه بشه تا مثا سگ بتوپه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد