تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۴ آبان ساعت ۱۸:۴۲ بازدید: 4446      نظرات: 1      کد مطلب: 2120

قاتلان معلم جوان دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه به نقل از ایرنا، بازپرس جنایی دادسراسری عمومی و انقلاب شهرستان تکاب گفت: قاتلان معلم جوان تکابی که روز گذشته جسد سوخته وی در داخل اتومبیلش شناسایی شده بود، پس از 24 ساعت از ارتکاب جرم دستگیر شدند.

حمید مصطفوی روز سه شنبه اظهار کرد: بلافاصله پس از شناسایی و کشف جسد سوزانده شده معلم جوان تکابی تحقیقات جنایی برای شناسایی قاتل یا قاتلان آغاز و در مدت یک شبانه روز راز این جنایت فاش شد.
وی بیان کرد: قاتلان این معلم جوان یک زن و سه مرد هستند که پس از ضرب و شتم فراوان و قتل وی، جسد مقتول را در خودروی سواری خود سوزانده و در جاده روستایی در حوالی شهرستان تکاب رها کردند.
مصطفوی اظهار کرد: تحقیقات جنایی و قضایی برای شناسایی قاتلان این مرد جوان با سرنخ های به دست آمده تا ظهر امروز ادامه یافت که منجر به دستگیری آنان شد.


وی ادامه داد: ماموران اداره آگاهی فرماندهی انتظامی و همکاران قضایی شهرستان تکاب با سرنخ های به دست آمده از چاپ مکالمات تلفنی و تحقیقات محلی از وابستگان و همسایگان مقتول به یک زن و سه مرد در ارتباط با این جنایت مشکوک شده و مضنونان را دستگیر کردند.


بازپرس جنایی تکاب اضافه کرد: مضنونان پس از دستگیری، به دایره جنایی دادگستری تکاب منتقل شده و پس از بازجویی به قتل این معلم جوان و سوزاندن جسد وی اقرار کردند.


مصطفوی گفت: قاتلان با انگیزه انتقام جویی از مقتول، وی را به قتل رسانده اند.
به گزارش ایرنا، روز گذشته جسد سوخته معلم جوان 25 ساله از اهالی تکاب داخل اتومبیلش در یکی از جاده های روستایی اطراف این شهرستان شناسایی شد.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

باید خانواده ی مقتول هر چیزی که دارند بدند تا این قاتلهای بی رحم را مثل مقتول بسوزانند ۱۳۹۵/۸/۴

نظر خود را براي ما ارسال كنيد