تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۱ تير ساعت ۱۹:۱۷ بازدید: 1302      نظرات: 0      کد مطلب: 11299
سرقت ناموفق در پارکینگ تاناکورا مهاباد

بلاتکلیفی در احداث پارکینگ و افزایش سرقتها


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس شورا و عضو هیات امنای مرکز تجاری ساحل (تاناکورا) مهاباد از افزایش سرقتها در پارکینگ این مجتمع خبر داد.

علی زرد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: روز گذشته با تلاش کسبه از یک سرقت در پارکینگ تاناکورا جلوگیری شد.

وی افزود: خساراتی جزئی به خودرو وارد شد اما سارقین توانستند با خودروی پلاک جعلی متواری شوند.

زرد تصریح کرد: در روزهای گذشته نیز یک سارق در حین انجام سرقت توسط مغازه‌داران دستگیر شد و تحویل مقامات انتظامی گردید.

هیات امنای مرکز تجاری ساحل در ادامه با اشاره به امضای تفاهمنامه با شهرداری جهت احداث پارکینگ 3 طبقه اظهار کرد: با گذشت مدت زیادی از این تفاهم نامه که با حضور مسوولان شهرستان صورت گرفت عملیات عمرانی شروع نشده و در چند هفته گذشته بارها محتویات خودروی مسافران و شهروندان مورد سرقت قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: زمین‌های خالی اطراف بازارچه را بدلیل مالکیت نمی‌توان به عنوان پارکینگ تلقی کرد و امکان حضور نگهبان در آن وجود ندارد و همین امر موجب شده سارقان از این خلاء استفاده کنند.

علی زرد با انتقاد از تأخیر به‌وجود آمده برای تعیین تکلیف احداث پارکینگ نسبت به افزایش سرقتها و ضربه زدن به بازار این مجتمع هشدار داد و گفت: تاناکورا به عنوان مرکز تجاری شهر روزانه میزبان حضور صدها مسافر و گردشگر است و تعلل در احداث پارکینگ به امنیت و خوشنامی شهر ضربه وارد می‌کند.

وی در پایان از مسوولان شهرستان و شهرداری خواست نسبت به رفع مشکلات و تأمین امنیت زمین‌هایی اطراف تاناکورا که یه عنوان پارکینگ از آن استفاده می‌شود اقدام نمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد