تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۹ تير ساعت ۲۳:۳۹ بازدید: 817      نظرات: 1      کد مطلب: 11284
روز پرکار آتش نشانان مهاباد در نبرد با شعله های آت

آتش سوزی سیدآباد مهار شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از مهار آتش سوزی مراتع و زمینهای روستای سیدآباد مهاباد خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندان و اطلاع از وقوع آتش سوزی در زمینهای روستای سیدآباد 2 اکیپ از نیروهای آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با تلاش نیروهای این سازمان و مشارکت مردم آتش سوزی مهار شد و آتش نشانان مشغول ایمن سازی محیط برای جلوگیری از وقوع دوباره حریق هستند.

احمدی در ادامه از وقوع 2 آتش سوزی دیگر در این شهرستان خبر داد و گفت: در چند ساعت گذشته 2 آتش سوزی بزرگ مراتع و فضای سبز شهرستان را تهدید کرد که با تلاش آتش‌نشانان و مشارکت مردم اطفای حریق صورت گرفته است.

وی افزود: آتش سوزی در منطقه کوی دانش مهاباد که می توانست بسرعت گسترش یابد با همکاری خوب شهروندان مهار شد و 3 اکیب از تیم های اطفای حریق این سازمان آتش سوزی زمینهای خیابان 18 متری منطقه فجر را کنترل کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد اظهار کرد: در این آتش سوزی ها بخشی از زمین‌های شهر طعمه حریق شده ولی میزان خسارات سطحی بوده است.

وی در پایان با اشاره به کاهش میزان رطوبت و وزش باد در چند روز آینده از شهروندان خواست از ایجاد آتش در میان علف زارها خودداری نمایند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیامند ۱۳۹۸/۴/۱۱
درود برشما

نظر خود را براي ما ارسال كنيد