تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير ساعت ۱۷:۲۷ بازدید: 577      نظرات: 1      کد مطلب: 11251

انهدام 10 باند سرقت و کشف 5 میلیارد تومان اموال مسروقه


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف اموال مسروقه به ارزش 5 میلیارد تومان و انهدام 10 باند سرقت خبر داد. 
 سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهر کرمانشاه، تیم هایی از پلیس آگاهی استان پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد باندهای سرقت علاوه بر شهر کرمانشاه، در استانهای همجوار و حتی یکی از شهرهای شمالی کشور نیز دست به سرقت زده اند.
جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق شدند در عملیات هایی جداگانه 10 باند سرقت را شناسایی و پس از هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی 38 نفر از اعضای آنها را دستگیر کنند.
رئیس پلیس استان کرمانشاه افزود: از مجموع باندهای متلاشی شده چهار مورد آن ها در زمینه سرقت اماکن و منازل، دو باند در زمینه کیف قاپی و زورگیری، دو باند در زمینه سرقت سیم برق و دو  باند هم در سایر زمینه ها فعال بودند.
وی گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مقدار قابل توجهی وسایل سرقتی نظیر تلویزیون، فرش، تابلو فرش، سلاح شکاری، وسایل برقی و صوتی که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به 52 میلیارد ریال می رسد، از این سارقین کشف شد.
 جاویدان همچنین از کشف چهار خودروی سرقتی و توقیف دو دستگاه خودرو متعلق به سارقان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، همچنین با اشاره به دستگیری هشت مالخر که با علم و آگاهی با سارقان همکاری می کردند، گفت: تلاش پلیس برای دستگیری سایر عوامل احتمالی این باندها همچنان ادامه دارد.
وی  گفت: پلیس با اقتدار مقابل هرگونه ناامنی ایستاده و اجازه نمی دهد عده ای معدود با اقدامات مجرمانه خود باعث ناامنی در کرمانشاه شوند.
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسد ۱۳۹۸/۴/۶
سارقا را میگیرن ولی با ضمانت ازاد میکنن همین علت باعث شده مردم دزدی کنن وزود ازاد بشن بله اگه دستو پای دزدان را در ملع عام قطع کنن بقیه هم میترس دزدی نمیکنن

نظر خود را براي ما ارسال كنيد