تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير ساعت ۱۹:۱۷ بازدید: 2154      نظرات: 1      کد مطلب: 11244

عامل کودک آزاری در بوکان بازداشت شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، دادستان عمومی و انقلاب بوکان گفت: عامل کودک آزاری که متهم به دست داشتن در پرونده کودک آزاری اخیر در این شهر بود شناسایی و با قرار تامین بازداشت شد.
حمید قدرت روز چهارشنبه افزود: متهم بنا به رابطه دوستی که با پدر این خانواده داشته، بارها به منزل آنان رفت و آمد کرده و طبق گزارش واصله اقدام به آزار و اذیت جنسی طفل خانواده در حریم خصوصی کرده است.
وی افزود: به محض اطلاع از این واقعه دستور لازم توسط قاضی کشیک و در خارج وقت اداری صادر و متهم بلافاصله تحت نظر قرار گرفت و بازداشت شد.
قدرت اظهار کرد: برخلاف برخی اظهارنظرها در فضاهای مجازی متهم مربی آموزشی نبوده و هیچ مدرک مربیگری ندارد؛ ضمن آنکه فرد متهم کم شنوا بوده و به لحاظ معلولیت تحت پوشش اداره بهزیستی بوکان قرار دارد.
دادستان عمومی و انقلاب بوکان با بیان اینکه تحقیقات هنوز ادامه دارد، اضافه کرد: حکم قطعی این فرد ظرف ۲ تا سه روز آینده صادر می شود و به اطلاع رسانه های و افکار عمومی خواهد رسید.
وی اظهار داشت: فرد متهم با دعوت پدر و مادر کودک به منزل آنان رفت و آمد داشت و با تحقیقاتی که انجام شد، هیچ گونه سابقه کیفری ندارد.
قدرت ادامه داد: با مشخص شدن مراحل تحقیقات اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و افکار عمومی را از چند و چون قضیه آگاه خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه خبرهایی که در سایت‌ها و فضای مجازی منتشر می شود صحت ندارد، افزود: رسانه‌ها باید از منابع رسمی و موثق از جمله دادگستری و دادستانی اطلاع رسانی کنند تا اطلاعات نادرست موجب تشویش اذهان عمومی نشود.
دادستان بوکان در ادامه اظهار داشت: فضای مجازی به صورت مستمر و شبانه روزی کنترل و رصد شده و در صورت وقوع هرگونه جرم، اقدامات مقتضی در جهت مقابله با آن انجام می شود.
عکس تزئینی است. 
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۵
واقعا متاسفم برای اینچنین آدمهای توروخدابه هیچ کس اعتمادنکنیدگناه این طفلهای معصوم چیه که بایدقربانی آدمهای کثیف بشن

نظر خود را براي ما ارسال كنيد