تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير ساعت ۲۲:۵۷ بازدید: 5145      نظرات: 3      کد مطلب: 11240

تولد نوزاد عجول در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نوزاد دختری که زمان تولدش فرا رسیده بود اجازه رفتن مادر به بیمارستان را نداد.
 
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد در خبری اعلام کرد:  پس از دریافت تماس با اورژانس 115 در ساعت 20:30 نیرو های اورژانس 115 پایگاه شماره 2 شهری علی‌رغم به ترافیک داخل شهری و بعد مسافت در کمتر از 7 دقیقه خود را به منطقه با شیب تند کانی صوفی رشید رسانده و عملیات امدادی برای مادر باردار را با شروع کردند.
 
کمال حسین پور مسئول فوریتهای پزشکی شهرستان مهاباد نیز در این رابطه اظهار کرد: کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی توانستند نوزاد را به سلامت به دنیا آورند و اقدامات درمانی همچون سرم تراپی، بستن ناف نوزاد و اقدامات مراقبت های ویژه را در داخل آمبولانس انجام داده و مادر و نوزاد را با شرایط سلامت پایدار به بخش زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تحویل دهند.
وی با اشاره به حساسیت و ریسک بالا در بارداری‌های پر خطر اظهار کرد: خانم 37 ساله و در هفته های پایانی حاملگی بسر می برد و فرزند چهارم خود را حامله بود.
 
حسین پور تصریح کرد: حال مادر و نوزاد مطلوب گزارش شده است.
 
وی در پایان اظهار کرد: هیمن محمد شریفی و داود محمد امینی تکنسین های اورژانس پایگاه شماره 2 شهری عملیات نجات را برای تولد این نوزاد عجول را انجام دادند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۲۰
واقعا افرین وتشویق برای فوریت ۱۱۵ مهاباد لازم است.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی..قربان زاده ۱۳۹۸/۴/۵
سلام..ایانباید تکنیسین های دلسوز وزحمتکش توسط روسای شاخص شهرستان برای قدردانی از زحماتشان سریعا وبدون فوت وقت تشویق نقدی ومناسب شوند...چرا به چنین ایثارگریها توجه نمیشود
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

دلارام ۱۳۹۸/۴/۴
واقعا افرین به هاژه خسته نباشید تن ماد و بچه هم سلامت

نظر خود را براي ما ارسال كنيد