تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳ آبان ساعت ۲۲:۵۱ بازدید: 897      نظرات: 0      کد مطلب: 2114

رقابت شهر های استان آذربایجان غربی در جام فوتسال مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جام فوتسال یادواره اسماعیل شرافتی و محمد اسلامی به میزبانی شهرستان مهاباد در نیمه ی دوم آبانماه برگزار خواهد شد.

جعفر چوگانی گفت: کمیته فوتسال این شهرستان پس از سه سال که وجود خارجی نداشت اکنون جامی با عنوان "یادواره اسماعیل شرافتی و محمد اسلامی" را میزبانی خواهد کرد که در بین شهرهای استان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد و تا به امروز تیم هایی از شهرستان های پیرانشهر، نقده، مهاباد و بوکان در این جام ثبت نام کرده اند.

رئیس کمیته فوتسال مهاباد همچنین افزود زیر نظر هیئت فوتبال و اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد و طبق آیین نامه ای بین المللی، این مسابقات طراحی شده و داورانی در سطحی بالا استفاده خواهند شد بصورتی که طرح این جام برای اولین بار در استان آذربایجان غربی اجرا خواهد شد و تاکنون این نوع مسابقات فقط در تهران، شیراز، اصفهان و تبریز به اجرا درآمده است.

وی در ادامه اضافه کرد، نماینده ی شهرستان مهاباد بانی افتتاح دفتر کمیته فوتسال برای اولین بار در مهاباد بودند و این مسابقات به همت مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان برگزار می شود. هرچند تاکنون اسپانسری جهت حمایت قدم پیش نگذاشته است اما هیچ مانعی برای حمایت از فوتسال شهرستان وجود ندارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد پیشبینی ما بر این است که 50 تیم شرکت خواهند کرد و هیچ محدویتی برای شهرهای استان جهت شرکت وجود ندارد همچنین با توجه به زمان باقیمانده تا پانزدهم آبانماه جهت ثبت نام و با روندی که تاکنون پیش آمده برگزاری مسابقات پر شور امری محقق به نظر می رسد.

چوگانی در ادامه تصریح کرد، این مسابقات بصورت گروهی و سپس حذفی پی گیری خواهد شد که در پایان 8 تیم برتر در لیگی حرفه ای به میزبانی مهاباد وارد خواهند شد و سپس تیم های برتر به مسابقات استانی معرفی خواهند گردید.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد