تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير ساعت ۱۸:۲۱ بازدید: 3211      نظرات: 5      کد مطلب: 11228

برخورد رییس شورای شهر مهاباد با یک خبرنگار


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در جریان دیدار مسوولان شهرستان مهاباد با دادستان و کارکنان دادگستری به مناسبت هفته قوه قضاییه تنش میان رییس شورای شهر مهاباد با خبرنگار ریکار به برخورد فیزیکی و شکستن موبایل این خبرنگار منجر شد.
در حاشیه این دیدار ناصر آغابرا شاعر روشن دل مهابادی در یکی از شعبات برای پیگیری امورات شخصی خود حضور داشت و فرماندار مهاباد نیز از خبرنگاران  جهت پوشش خبری دعوت نمود.
آغابرا در جمع مسوولان شهرستان از نیمه کاره ماندن منزل مسکونی خویش که قرار بود توسط شورای شهر و برخی مسوولان نوسازی شود خبر داد و گفت: مدت زیادی است که از بلاتکلیفی در این خصوص گلایه‌مند هستم ولی جوابی دریافت نکرده‌ام.
دیاکو توتونچی خبرنگار پایگاه خبری ریکار که سعی در ثبت اظهارات و گلایه‌های این شاعر داشت با برخورد رییس شورای شهر مهاباد روبرو شد.
علی رغم دعوت فرماندار مهاباد به خویشتنداری، رییس شورای شهر مهاباد از تهیه گزارش و عکس توسط این خبرنگار جلوگیری نمود و در نهایت موجب افتادن گوشی خبرنگار و وسایل وی شد که با ابراز تأسف حاضرین و دلجویی مسوولان از خبرنگار همراه بود.
درحالیکه شورای دوره پنجم شهر مهاباد با شعار شفافیت و اتاق شیشه‌ای بر سر کار آمد، ولی عدم پاسخگویی و جلوگیری از حضور خبرنگاران در جلسات به منظور پوشش اخبار و ... بارها از سوی رسانه‌ها مورد انتقاد قرار گرفته است.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید ۱۳۹۸/۴/۴
بنده سال گذشته بود که در راستای انجام پروژه ای تحت عنوان ساماندهی رودخانه مهاباد رود با بی توجهی شدید همین اقای معلوم الحال (ریئس شورای....) روبرو شدم. بطوریکه حتی مصوبه و تائیدیه هیئت تطبیق را نیز داشتم...‌در نهایت بنده با یک کلام نیت این مرد را فهمیدم، بدین منظور حرف اول و اخرش این بود که [این پروژه به درد من نمیخورد]. امسال به علت سیلاب یکباره و شرایط جوی، سواحل و بستر رودخانه دچار تغییراتی شد که نهایتا به مرگ یک انسان و خساراتی به اکوسیستم رودخانه منتهی گردید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شورش ۱۳۹۸/۴/۴
این حرکت رییس شورا نمایانگر بدقولی و نادرستی کارهایشان است و نهایت بیشرفی را نشان میدهد,
اگر کارهایتان شفاف است چرا بە خبرنگاران بی احترامی میکنید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیم هستم ۱۳۹۸/۴/۴
باسلام .از برخورد ناشایست رییس شورای شهر مان با خبرنگار بسیار متأسفیم اما از قدیم گفته آند از ماست که بر ماست.رییس شورای شهر ویا هر مقام دیگری در شهر میبایست الگوی دیگران باشد ولی افسوس که الگو هستن اما چه الگویی.......
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۴/۳
واقعا برای مسعولین شرم است که با زیر دستان ومراجعان که با رای واعتماد ملت سر کار امده اند اینگونه حقارت امیز برخورد کنند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسینی ۱۳۹۸/۴/۳
خلایق هرچه لایق

نظر خود را براي ما ارسال كنيد