تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳ آبان ساعت ۱۷:۴۵ بازدید: 5148      نظرات: 2      کد مطلب: 2112

جسد سوخته معلم جوان شناسایی شد


 جسد سوخته معلم جوان 25 ساله از اهالی تکاب روز دوشنبه داخل اتومبیلش در یکی از جاده های روستایی اطراف این شهرستان شناسایی شد. به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تکاب اظهار کرد: این مرد جوان شامگاه گذشته از منزل خود در شهرستان تکاب خارج شده و توسط فرد یا افرادی به قتل رسیده و در داخل خودروی سواری خود سوزانده شده است.
حمید مصطفوی با تشریح جزئیات این قتل گفت: مقتول 'الف - ک' به شغل معلمی اشتغال داشته و پس از خروج از منزل خود ناپدید شده اما خودروی سواری پژو 405 وی در جاده روستایی قره عمر - گوی آغاج در 25 کیلومتری شهرستان تکاب کشف شد
وی ادامه داد: اهالی روستاهای اطراف بامداد امروز خودرویی را در حال زبانه کشیدن آتش مشاهده کرده و بلافاصله موضوع را به ماموران نیروی انتظامی اطلاع دادند.
بازپرس جنایی تکاب اضافه کرد: ماموران نیروی انتظامی و قضایی تکاب خودروی این مرد جوان را در حالی که به صخره ای در کنار جاده گیر کرده و متوقف شده بود کشف کرده و با جسد سوزان مقتول مواجه شدند.
مصطفوی گفت: آتش گرفتن خودرو بر اثر تصادف یا برخورد با صخره نبوده است
بازپرس جنایی تکاب افزود: انگیزه این قتل هنوز مشخص نیست و تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان براساس سرنخ هایی که از این جنایت به دست آمده، آغاز شده است.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کامران ازمهاباد ۱۳۹۵/۸/۶
من به نوبه خود نهایت تشکروقدردانی رااززحمات پرسنل زحمت کش اگاهی رادارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شمس الدین ازمریوان ۱۳۹۵/۸/۴
واقعا که توایران قاتل زیادشد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد