تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۷:۲۶ بازدید: 3119      نظرات: 2      کد مطلب: 11216

تکدی گری در جاده مهاباد بوکان به مرگ ختم شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: حادثه رانندگی در جاده بوکان به مهاباد باعث مرگ یک زن متکدی و مصدومیت شدید یک نفر دیگر شد.
ظاهر فیضه روز پنج شنبه افزود: این سانحه رانندگی در کیلومتر پنچ جاده بوکان مهاباد بین یک دستگاه وانت سایپا و یک دستگاه خودرو سمند اتفاق افتاد.
وی اظهار داشت: در این حادثه یک زن که در وسط جاده مشغول تکدی گری بود بر اثر برخورد خودروها در دم جان خود را از دست داد و یک نفر از سرنشینان این خودروها نیز مجروح شد که شرایط جسمانی وی وخیم اعلام شده است.
فیضه گفت: تنها مصدوم این حادثه بلافاصله توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید قلی پور بوکان انتقال داده شد؛ علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۱۳ نفر در تصادفات جاده‌ای محورهای مواصلاتی بوکان جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۳/۳۱
اتفاقاماهم که به دلیل داشتن فامیل مرتب از مهاباد به بوکان سفر میکنیم از نوروز پارسال شاهد این صحنه بودیم وهر بار بادیدن این بچه خردسال بغل این خانم متکدی ناراحت شده وتاسف خوردیم و چرا توی مملکت ما یکبار نشد علاج واقعه ای را قبل از وقوع کرد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیم ۱۳۹۸/۳/۳۰
ضمن سلام .از هاژه گله مند چون بارها در بسیاری موارد اظهار نظر کرده ام اما اعلام وچاپ نشده.دراین مورد نیز باید بعرض برسانم مقصر اصلی پلیس راه آن منطقه پدر درجه دوم دهیار وشورای روستای شیخلر می‌باشند چرا که مدتهاست این خانم وخانم دیگری بچه در بغل دقیقا وسط جاده ایستاده وتکدی می‌نمودند اینجانب بارها از این مسیر تردد نموده واین صحنه را دیده ام پلیس راه چگونه آنرا ندیده در حالیکه برای جریمه کردن همه جا حضور دارند .دهیار وشورای روستا به چه کاری مشغولند و وچگونه من رهگذر دها بار این صحنه دیده ام وتاسف خورده ام و حتی به هردو نفرشان تذکر داده بودم اعضا شورا و دهیار فکر میکنم میبایست مانع چنین مناظر وتکدی گری در وسط راه میشدند که نشده آند.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد