تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ساعت ۱۶:۴۱ بازدید: 2624      نظرات: 2      کد مطلب: 11211

افزایش نرخ بلیط‌های بازدید از غار سهولان در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهاباد از افزایش نرخ بلیط بازدید از غار آبی سهولان خبر داد.

سلیمان پاکزاد در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان مهاباد اظهار کرد: با توجه افزایش هزینه‌ها و نرخ پایین بلیط این مکان گردشگری در مقایسه با سایر شهرستانها قیمت پیشنهادی 15 هزار تومان برای هر نفر پیشنهاد شده است.

وی افزود: درحال حاضر نرخ بلیط بازدید از غار سهولان 11 هزار تومان است.

پاکزاد در ادامه با اشاره به کاهش 50 درصدی آمار بازدیدکنندگان از این مکان گردشگری اظهار کرد: هزینه‌های جاری این غار از جمله پرداخت حقوق افزاد شاغل 36 درصد افزایش پیدا کرده و نرخ فعلی برای انجام این امورات به صرفه نیست.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهاباد در ادامه با اشاره به ابلاغ و اجرایی شدن این نرخ در آینده نزدیک افزود: از افراد کمتر از 6 سال هزینه‌ای اخذ نمی‌شود و تخفیفیاتی در مناسبت‌ها برای اقشار مختلف در نظر گرفته شده است.

خشایار صنعتی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد نیز ضمن تایید این مصوبه اظهار کرد: اعمال تخفیف در برخی مناسبت‌ها به منظور  افزایش درآمد و شناسایی این جاذبه به سایر شهرستانها و استانها صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: در کنار افزایش قیمت‌ها ارائه بهتر کیفیت خدمات نیز باید در دستور کار قرار گیرد. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اکام ۱۳۹۹/۳/۸
قیمت.زیاد هست چرا اینطوری
4
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۳/۲۹
واقعا که باید همین کار را هم کرد چون مردم باید هر باری را به دوش بگیرند نوعی باج گیری جدید مثل پارک کردن ماشین در خیابانهاو اخذهزینه غیر قانونی بنام پارک بانی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد