تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۳:۴۲ بازدید: 2481      نظرات: 2      کد مطلب: 11190
پست اینستاگرامی دکتر احمدزاده در خصوص حادثه پارک م

ازبرداشت مشتی شن و ماسه بی مقدار تا بازی با جان شریف آدم ها!


تبدیل ساحل امن پربازدیدترین نقطه رودخانه مهاباد به گرداب مخوف مرگ گناهی نابخشودنی بود که به بهانه استخراج معادل  چند ده میلیون تومان شن و ماسه ی بی کیفیتِ ناقابل صورت گرفت! و توصیه هایِ مکررِ مشفقانه به ایمن سازی محل با همان عناد برآمده از ذهن بیمار "معاند-پندار" به استهزا گرفته شد! حتم دارم آنچه در وجدان بیدار شهر  نقش خواهد بست نه گزارش کارشناسی درصدپرداز که مدیریت وندالیستی شهر خواهد بود!
 به زبان دیگر، گزارش کارشناسی و حکم قضایی منتج از آن هر چه باشد نقش محوری شهرداری مهاباد در ایجاد این نقطه پرخطر و عدم اهتمام به ایمن سازی مجدد آن به رغم تذکرات نظارتی از نظر بنده غیرقابل انکار است‌. و مضافا اینکه بنده به سهم خود، گرچه به صراحت همان زمان عملیات برداشت مصالح را نقد کرده و به کرات خواستار اعاده به وضعیت سابق شده ام، قصور خود را به عنوان عضو شورا در رابطه با تداوم وضعیت مخاطره آمیز محدوده "پمپ زرد" می پذیرم. امیدوارم دست کم با تلاش جهت ایمن سازی سریع محل بار این کوتاهی در نظر موکلان و همشهریان گرامی سبک تر شود.
اما امروز ضمن بازدید از محل در معیت همکاران شورا و شهرداری هماهنگی لازم با امور محترم آب نیز صورت گرفت تا در زمان مقتضی نسبت به قطع جریان آب خروجی از سد اقدام شود تا عملیات شن ریزی بستر و ترمیم ساحل توسط شهرداری انجام شود. بدیهی است در صورت دریافت مجوز از مرجع قضایی مبنی بر بلامانع بودن انجام مداخله عمرانی در صحنه حادثه این اقدام به فوریت انجام خواهد شد.
نظر به دعوت کنندگی خاص محل از کودکان، مقرر شد تا زمان انجام عملیات ایمن سازی علایم اعلام خطر در محل نصب شود و پرسنل شهرداری نیز جهت اعلام هشدار و تشریح وضعیت محل برای تفرج کنندگان به طور پیوسته در محدوده مذکور حضور داشته باشند.
پروردگار بزرگ روح بلند پدر فداکار سردشتی را قرین رحمت خویش سازد و از تقصیرات همه درگذرد!


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۳/۲۷
برادر من شما شورای شهر هستید و همیشه منتقد. بنطرتان بهتر نیست مقدار هم عملگرا باشید.
اگر جوابتان را ندادند بهتره نباشی.
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیم ۱۳۹۸/۳/۲۷
سلام ومتاسفانه همیشه پدر همه امور مسولیت ما نوش‌داروی بعد از مرگ سهراب عمل میکنند .جوابگوی این خانواده داغدیده چه کسی است؟ شهرداری؟ دادگستری ودادستان؟ شورا؟ احتمالا جواب مثل همیشه هیچکس است ویا خود آن خانواده ؟؟؟؟؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد