تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۷:۳۸ بازدید: 947      نظرات: 0      کد مطلب: 11182
شوک به قایقرانی ایران

"نازنین رحمانی" در اوج از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نازنین رحمانی بانوی ملی پوش قایقرانی ایران و دارنده دو مدال طلای مسابقات قهرمانی روئینگ آسیا در سال 2017 در اوج آمادگی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. 
این ورزشکار کرمانشاهی عضو تیم ملی قایقرانی روئینگ با تایید خبر خداحافظی اش از دنای قهرمانی، اظهار کرد: نفر اول تیم ملی روئینگ بانوان بودم و برای مسابقات کسب سهمیه المپیک هم فیکس قایق دو نفره سبک وزن شدم، اما چند اتفاق دست به دست هم داد تا از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم. 
وی بدون آنکه به جزییات علت خداحافظی اش از دنیای قهرمانی اشاره کند، گفت: از سال گذشته مشکلاتی در فدراسیون وجود داشت که قرار شد برای بهبود وضعیت روئینگ این مشکلات برطرف شود. تا مسابقات جاکارتا هم منتطر ماندم، حتی بعد از این مسابقات چهار اردو را نیز با تیم ملی پشت سر گذاشتم، اما مشکلات رفع نشد. 
عضو تیم ملی روئینگ بانوان با تاکید براینکه هیچ مشکلی نه با رئیس فدراسیون و نه با هیات قایقرانی کرمانشاه ندارد، عنوان کرد: طی چند ماهی که آقای سهرابیان به فدراسیون قایقرانی بازگشته و هدایت این فدراسیون را برعهده گرفته، شرایط بسیار خوب شده و همه هم شاهد هستند که تلاش زیادی برای قایقرانی ایران می کند، اما مشکلاتی هم هست که درست نمی‌شود. 
وی بابیان اینکه شرایط بگونه ای بوده که حتی از آرزویش یعنی حضور در المپیک هم گذشته است، یادآور شد: بسیار برایم سخت بود که در اوج آمادگی از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم، اما تصمیمم را گرفته ام و دیگر بصورت حرفه ای به این رشته برنخواهم گشت.
رحمانی درپاسخ به این سوال که آیا پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی قصد مربیگری دارد یا نه، گفت: به مربیگری علاقه زیادی دارم، اما در حال حاضر ترجیح می دهم مدتی را استراحت کنم تا بعد تصمیم بگیرم که آیا مربی شوم، یا نه. 
این بانوی ورزشکار کرمانشاهی در پایان ابراز علاقه کرد که مسئولان ورزش استان برای پایان فعالیت حرفه‌ای اش در ورزش مراسم خداحافظی برگزار کنند.
منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد