تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۷:۲۸ بازدید: 566      نظرات: 0      کد مطلب: 11175
مسئولین آگاه باشند؛

با مدیرانی که از عوامل آتش‌سوزی‌ها شکایت نکنند، برخورد می‌شود


 مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: با مدیرانی که از شکایت علیه عاملین آتش‌سوزی‌ها خودداری کنند، برخورد قانونی می‌شود.
به گزارش هاژه بە نقل از ایسنا کرمانشاه، جلیل بالایی با اشاره به تداوم آتش‌سوزی‌ها در نقاط مختلف استان کرمانشاه، اظهار کرد: همچنان جارسوزی از سوی کشاورزان و بی احتیاطی گردشگران عامل اصلی بروز آتش‌سوزی‌های استان است.
وی ادامه داد: بر اساس قانون بروز آتش سوزی و پیامدهای آن از جمله تخریب محیط زیست و آلودگی هوا جرم محسوب می‌شود و پیگرد قانونی دارد.
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از مدیران دستگاه‌ها خواست عوامل بروز آتش‌سوزی ها را شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کنند.
به گفته بالایی، با مدیرانی که از معرفی متخلفین خودداری کنند، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
وی معتقد است، اگر برخورد قانونی مناسبی با عوامل آتش‌سوزی‌ها صورت بگیرد و هزینه آسیبی که به محیط زیست وارد کرده اند را بپردازند، تا حدودی شاهد کاهش آتش‌سوزی‌ها خواهیم بود.
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به شروع آتش‌سوزی‌ها در نقاط مختلف استان از اوایل خرداد، تاکید کرد: خطر آتش‌سوزی‌ها همچنان تا پایان فصل گرما جدی است و باید تدابیر لازم برای مقابله با آتش‌سوزی در استان با جدیت بیشتری پیگیری شود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد