تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۹:۵۱ بازدید: 5096      نظرات: 2      کد مطلب: 11167

مرگ مغزی یک پدر و نجات دو کودک در رودخانه مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از مرگ مغزی یک نفر در حین نجات دو کودک از غرق شدن خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ساعاتی پیش "محمد. خ" همراه دو کودک خود در در کنار رودخانه مهاباد نرسیده به پل سرخ حضور داشت، یکی از کودکان بر اثر لیز خوردن به داخل رودخانه می‌افتد و کودک دوم نیز به دنبال وی به رودخانه سقوط می‌کند.

وی افزود: پدر این دو کودک نیز بلافاصله وارد آب شده و دو کودک را از مرگ حتمی نجات می‌دهد ولی به علت آشنا نبودن با فنون شنا و عدم تسلط کافی به فن نجات غرق می‎‌شود که نهایتا توسط فردی دیگر نجات پیدا می‎کند.

احمدی تصریح کرد: عملیات احیا بر روی وی انجام می‌شود و در نهایت توسط آمبولانس به بیمارستان مهاباد منتقل می‌گردد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد در ادامه اظهار کرد: خبرها حاکی از آن است که فرد غرق شده دچار مرگ مغزی شده و اکنون در بخش مراقبتهای ویژه بستری است.

رحمان احمدی با بیان اینکه یک تیم از غواصان این شهرستان برای جستجوی جسد فردی در سد آزاد مریوان حضور دارند اظهار کرد: متأسفانه در چند روز گذشته چندین نفر بر اثر شنا در سدهای استان‌های آذربایجان غربی و کوردستان جان خود را از دست داده اند، لذا شهروندان اکیدا از شنا در سدها خودداری نمایند.

وی اضافه کرد: جستجوها برای یافتن جسد فردی که در سد آزاد مریوان غرق شده همچنان ادامه دارد و امروز نیز یک فرد در سد پیرانشهر غرق شده است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۳/۲۴
😔😔😔😔😔
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۸/۳/۲۴
😔😔😔😔😔

نظر خود را براي ما ارسال كنيد