تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۳:۱ بازدید: 654      نظرات: 0      کد مطلب: 11165
نماینده سازمان سنجش آموزش کشور:

پیام نور مهاباد حوزه‌ برتر کشور در برگزاری آزمون‌ها


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 23 و 24 خرداد ماه میزبان آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی بود.
طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به امکانات مطلوب نرم افزاری و سخت افزاری موجود، امسال نیز برای هفتمین سال پیاپی این مرکز دانشگاهی به عنوان حوزه امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شهرهاي جنوب استان انتخاب شده است.
دکتر خلیلی نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد در این خصوص به هاژه گفت: در آزمون کارشناسی ارشد 98، دو هزار و سیصد و بیست و یک داوطلب شرکت کرده اند که از این تعداد یک هزار و سیصد و هشتاد و چهار داوطلب مرد و نهصد و سی و هفت داوطلب هم خانم بودند که در دو نوبت صبح  و عصر پنجشنبه 23 خرداد و نوبت صبح جمعه 24 خرداد با هم به رقابت پرداختند. 
دکتر خادم نماینده و ناظر سازمان سنجش در حوزه امتحانی شهرستان مهاباد نیز ضمن ابراز رضایت کامل از نحوه برگزاری آزمون و عملکرد مطلوب عوامل اجرایی گفت: خوشبختانه تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این حوزه امتحانی در حد استانداردهای سازمان سنجش می باشد.
وی اضافه کرد: با توجه به سابقه درخشان مرکز مهاباد در برگزاری آزمون های سراسری سازمان سنجش و کسب رتبه اول کشوری در چند سال پیاپی و تعامل با سعه صدر و انسجام و همدلی پرسنل و نبود نارضایتی از سوی داوطلبان به عنوان یکی از حوزه های برتر معرفی می گردد.
در این آزمون مسن ترین داوطلب آزمون کارشناسی ارشد 98 با 90 سال سن از شهرستان مهاباد حضور داشت. وی هدف خود از شرکت در آزمون را علاقه به تحصیل و کسب دانش عنوان کرد و گفت: هیچ زمانی برای درس خواندن دیر نیست و داوطلبان باید بدانند که فقط از راه تحصیل دانش و معرفت است که می توانند سعادتمند شوند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد