تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۲۰:۴۷ بازدید: 535      نظرات: 0      کد مطلب: 11161
نشست هیئت‌های فوتبال جنوب استان درمهاباد

تلاش برای میزبانی و افزایش سهمیه تیم‌های فوتبال


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جلسه هم اندیشی و هماهنگی رؤسای هیئت‌های فوتبال شهرستانهای جنوب استان به میزبانی مهاباد برگزار شد.

حسین نیرویار دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی در این جلسه اظهار کرد: مسابقات لیگ برتر استان همچون سالهای گذشته با حضور 10 تیم از اول تیرماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: برای مسابقات لیگ دسته یک استان نیز از هر شهرستان یک تیم حضور خواهد یافت و در مجموع  17 تیم به رقابت خواهند پرداخت.

نیرویار تصریح کرد: در رده های مختلف سنی نیز از هر شهرستان یک تیم حضور خواهد یافت و تیم‌های قهرمان به مرحله کشوری صعود خواهند کرد.

دبیر هیئت فوتبال آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به فعالیت مدارس فوتبال در سطح استان اظهار کرد: فعالیت مدارس فوتبال بدون اخذ مجوز رسمی از هیئت فوتبال استان غیرقانونی است و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

وی افزود: مدارس فوتبال در شهرستان موظفند اسامی ورزشکاران را در سامانه ثبت نماید و در غیر اینصورت برابر مقررات با آنها برخورد می‌شود.

حسین نیرویار در ادامه با اشاره به اینترنتی شدن امور باشگاهها و مسابقات از هیئت‌های فوتبال جنوب استان خواست قبل از اتمام مهلت‌ها امور مربوط به باشگاه، مسابقات و نقل و انتقالات را انجام دهند چراکه امکان دسترسی و تغییر در آن وجود ندارد.

احمدی دبیر کمیته برگزاری مسابقات نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بسیاری از هزینه‌های رفت و آمد با سیستمی شدن امور مسابقات و باشگاهها کاهش می‌یابد.

وی افزود: انجام تخلفات در این سیستم وجود ندارد و بخشی از مشکلات هیئت‌ها نیز مرتفع خواهد شد.

وی در پایان از تیم‌های ورزشی خواست جداول زمانی را مد نظر داشته باشند و قبل از پایان مهلت تعیین شده نسبت به ثبت مدارک باشگاه و بازیکنان اقدام نمایند.

مسئول هیئت فوتبال شهرستان مهاباد نیز از تلاش‌ها برای میزبانی مهاباد جهت برگزاری نسشت‌های هماهنگی هیئت‌های فوتبال جنوب استان خبر داد.

سیاوش شیخ آقایی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: هرسال قبل از شروع مسابقات فوتبال در استان آذربایجان غربی نشست‌هایی پیرامون نحوه برگزاری مسابقات فوتبال در مرکز استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با رایزنی و تلاش صورت گرفته امسال شهرستان مهاباد میزبانی این نشست را برعهده دارد و تلاش‌ها برای میزبانی هیئت‌های جنوب استان در مهاباد ادامه خواهد داشت.

شیخ آقایی تصریح کرد: برای انجام تمامی امورات باید به مرکز استان مراجعه شود و این تمرکز زدایی به ارتقای کیفیت خدمات و تقویت همکاری‌ها منجر می‌شود.

مسئول هیئت فوتبال شهرستان مهاباد در ادامه از تلاش برای افزایش سهمیه شهرستان مهاباد در مسابقات استانی خبر داد و گفت: با توجه به استقبال جوانان شهرستان از ورزش فوتبال و حضور چندین تیم فوتبال در رده‌های مختلف نیازمند کسب سهمیه بیشتر برای حضور در مسابقات هستیم.

شیخ آقایی تصریح کرد: در برخی شهرستانهای استان تنها یک تیم در مسابقات استانی حضور دارد اما در مقابل برخی شهرستانها بدلیل استقبال گسترده، دارای تیم‎های به مراتب قوی‌تر و زیادتری هستند، لذا افزایش تعداد تیم‎ها باید در دستور کار هیئت قرار گیرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد