تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲ آبان ساعت ۱۰:۰ بازدید: 861      نظرات: 2      کد مطلب: 2106

ورزشکار بوکانی قهرمان مسابقات بیلیارد آذربایجان غربی شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه به نقل از ایرنا، دوازدهمین دوره مسابقات پاکت بیلیارد آذربایجان غربی در رشته ایت بال با قهرمانی ورزشکار بوکانی به کار خود پایان داد.

علیرضا رزمجو رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس آذربایجان غربی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور 58 ورزشکار از شهرستان های شاهین دژ، بوکان، اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب، نقده، چایپاره، پلدشت و ارومیه از 29 مهر تا یکم آبان ماه جاری در پایگاه قهرمانی بیلیارد ورزشگاه 6000 نفری غدیر ارومیه برگزار شد.

وی اظهار کرد: مسابقات به مدت سه روز با انجام 104 بازی پیگیری شد که در دیدار فینال کمال افخمی از بوکان با نتیجه نزدیک 6 بر پنج علیسا علیزاده از ارومیه را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
وی اضافه کرد: بابک میرزایی و رضا عظیمی هر دو از میاندوآب به ترتیب مقام های سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند.

حضور بازیکنان زیر 15 سال از نکات جالب توجه این مسابقات بود. بهنام رستمی به عنوان سرپرست مسابقات، ابراهیم جعفری نیا مسئول برگزاری و مهدی رزمجو سرداور این دوره از رقابت ها بودند. قضاوت این مسابقات بر عهده علی قوسیان، مهران آتشبار، مرام سوار و امین حسن پور بود.

شهریور ماه امسال هشتمین دوره مسابقات اسنوکر بانوان کشور و چهاردهمین دوره مسابقات اسنوکر مردان کشور به میزبانی ارومیه و در سالن سه هزار نفری شهیدان آهن دوست این شهر برگزار شد.

 


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عزیز ۱۳۹۵/۸/۱۹
خوب
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

زکریا نقده ۱۳۹۵/۸/۲
هه ر سه ر که وتو بی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد