تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان ساعت ۱۱:۳۳ بازدید: 2170      نظرات: 2      کد مطلب: 2104

پلیس فتا مزاحم تلگرامی دختر جوان را دستگیر کرد


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه به نقل از ایرنا، رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری عامل مزاحمت در فضای مجازی خبر داد و گفت: این فرد در شبکه اجتماعی تلگرام به بهانه آشنایی مزاحمت ایجاد می کرد که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی کریمی افزود: در پی شکایت دختر جوانی مبنی بر اینکه شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام با ارسال تصاویر و پیام های غیراخلاقی و درخواست های نامتعارف برای وی ایجاد مزاحمت کرده، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.


وی افزود: ماموران با انجام بررسی های فنی و تحقیقات گسترده فردی را در این زمینه شناسایی و پس اخذ مجوز از مقام قضائی، متهم را دستگیر و تجهیزات دیجیتال وی را به آزمایشگاه ادله این پلیس منتقل کرده و مورد بررسی قرار دادند که مدارک جرم از تجهیزات وی استخراج شد.


این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در تحقیقات مقدماتی متهم به جرم خود معترف و انگیزه خود را فقط آشنایی و دوستی با شاکیه اعلام کرد.سرهنگ کریمی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد، گفت: بعضی از افراد با سوء استفاده از فضای مجازی با این تصور که هرگز شناسایی نمی شوند اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران می کنند اما این افراد باید بدانند در صورت شکایت، پلیس فتا آنها را شناسایی و دستگیر خواهد کرد.


وی افزود: کاربران توجه داشته باشند در صورتی که شخصی اقدام به مزاحمت برای آنها نمود ابتدا وی را بلاک کرده و اگر مزاحمت ها ادامه داشت حتماً با کارشناسان ما در پلیس فتا با شماه تلفن 083-2188189 تماس و مشکل خود را بیان کنند، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات سایبری مردم می باشند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

س م ۱۳۹۵/۸/۳۰
باسلام ضمن تقدیر ازاین اقدام عالی وبا مروت شما مشکل مشابه داریم خواهشا پیگبیری بفرماید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

م.ظ.م.پ ۱۳۹۵/۸/۱
دستشان درد نکند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد