تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۱۷:۳۳ بازدید: 579      نظرات: 0      کد مطلب: 11122
طی تعطیلات اخیر صورت گرفت؛

تردد بیش از یک میلیون خودرو در جاده‌های کوردستان


بە گزارش پایگاه خبری هاژە رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کوردستان گفت: طی مدت چهار روز تعطیلات اخیر بالغ بر یک میلیون و 193 هزار و 993 مورد تردد خودرو در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان کردستان صورت گرفته است.

دانش زندی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کوردستان، از روز 14 خرداد الی 17 خرداد 199 هزار و 123 وسیله نقلیه به استان وارد شده و 198 هزار و 72 خودرو نیز از استان خارج شدند.

وی با اشاره به وجود 56 محور در استان کوردستان، افزود: 17 خرداد پرترددترین روز جاده‌های استان بوده و بالغ بر 382 هزار و 633 مورد تردد در این روز به ثبت رسده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های کوردستان عنوان کرد: محورهای سه راهی موچش - سنندج، همدان - قروه و سنندج - سه راهی موچش به ترتیب بیشترین آمار تردد را داشته‌اند.

وی اعلام کرد: در مجموع  طی مدت چهار روز تعطیلات اخیر، بالغ بر یک میلیون و 193 هزار و 993 مورد تردد خودرو در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان کوردستان صورت گرفته است.

زندی در پایان خاطرنشان کرد: طی این مدت در کل محورهای استان، گشت‌های راهداری به صورت فعال با 43 دستگاه ماشین آلات و 73 نفر نیرو مشغول گشت زنی، پاکسازی سطح جاده از مواد ریخته شده، شستشو، بازسازی و تعمیرات تابلو و گاردریل بودند.

 ایسنابرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد