تاريخ: ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ آبان ساعت ۱۶:۲۶ بازدید: 1174      نظرات: 1      کد مطلب: 4714
در یک کنفرانس خبری

فرمانده سپاه مهاباد هدف از اجرای اجلاس "پیشمرگان مسلمان کرد" را تشریح کرد


 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه شهرستان مهاباد روز سه شنبه 9 آبان ماه در یک کنفرانس خبری اظهار کرد: در راستای اجرای کنگره 12 هزار شهید استان آذربایجان غربی که دارای 4 اجلاس می باشد، اجلاس "پیشمرگان مسلمان کرد" روز چهارشنبه 10 آبان ماه در مهاباد برگزار می گردد.

 

سردار دلاور رنجبرزاده افزود: این مراسم که با حضور مسئولین کشوری و لشکری و برخی از مقامات عالی رتبه برگزار خواهد شد از 511 خانواده عشایر و "پیشمرگان مسلمان کرد" دعوت به عمل آمده و این مراسم به آنها اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه هدف از این مراسم زنده نگه داشتن یاد شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: انقلاب ایران برگرفته از نهضت امام حسین (ع) است و انقلاب ما حامی مظلومان و عدالت خواهان است و همین امر سبب شده این فرهنگ به سایر کشورها صادر شود و نظام در مقابل زورگویان عالم تسلیم نخواهد شد.

فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه شهرستان مهاباد اضافه کرد: استکبار جهانی همواره به دنبال جدایی قومیت ها از یکدیگر بوده و اوایل انقلاب همین "پیشمرگان مسلمان کرد" به ندای امام لبیک گفته و به صفوف سپاه پیوستند و در برقراری امنیت منطقه نقش بسزایی ایفا نمودند.

وی خاطر نشان کرد: یادواره های شهدای اهل سنت، شهدای کارمند، شهدای منا، شهدای دانش آموزی و شهدای ترور  طی مدت اخیر در شهرستان مهاباد به نحو احسن برگزار شد و امیدواریم اجلاس پیش رو نیز با مشارکت و همکاری ادارات و نهادهای ذی ربط به بهترین شکل ممکن برگزار شود و جایگاه و مقام شهدا بیش از پیش به جوانان  منتقل گردد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

قادر کردی ۱۳۹۶/۸/۹
چرا با این همه شهادت و ایثار هیچوقت به مقامی نمی رسند و از پست های اجرایی و مدیریتی محرومند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد