تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند ساعت ۱۸:۲۸ بازدید: 6334      نظرات: 2      کد مطلب: 3299

مرگ مادر مریوانی خبرساز شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، ماجرا از این قرار است که زن جوان 31 ساله ای به نام "سهیلا مولودی" اهل روستای "ماضی بن" از توابع شهرستان سروآباد، برای به دنیا آوردن فرزند خود به بیمارستان بوعلی مریوان مراجعه می کند، اما پس از جراحی در اتاق عمل، جان خود را از دست می دهد. 
خانواده وی مدعی هستند که قصور پزشکی و بی توجهی پرسنل بیمارستان باعث مرگ زن جوان شده است و همین امر باعث  درگیری لفظی بین همسر متوفی و پزشک معالج می شود. 
به دنبال بالا گرفتن اختلافات، موضوع توسط دانشگاه علوم پزشکی کوردستان در دست بررسی قرار می گیرد و قرار بر این است روز سه شنبه آینده، رییس دانشگاه علوم پزشکی، شخصا برای بررسی، به مریوان سفر کند.
شایان ذکر است پس از انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی و بین مردم، عده ای از شهروندان مریوانی جلوی درب مطب پزشک معالج جمع و خواهان بررسی و رسیدگی مسئولان در ارتباط با این امر شدند.  
همزمان نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی "منصور مرادی" ضمن تسلیت به همسر، بستگان و اهالی روستای ماضی بن اظهار کرد: در نامه ای به وزیر بهداشت و درمان خواستار رسیدگی فوری به مرگ این مادر باردار شده ام.
وی افزود: مرگ این مادر باردار همه را شوکه کرد و این اتفاق نباید با وجود امکانات پزشکی در بیمارستان مریوان رخ می داد.
مرادی تأکید کرد: مرگ تکان دهنده این مادر باردار باید در اولویت برنامه های دانشگاه علوم پزشکی قرار بگیرید و با خاطیان برخورد قاطع صورت گیرد.
گزارش و عکس: داود صالحی فرد، خبرنگار هاژه در مریوانارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسماعیل ۱۳۹۵/۱۲/۸
این کار فراموش،شدنی نیست باید پیگیر این کار باشند و بی توجهی دکتران و پرستاران
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ستاره ۱۳۹۵/۱۲/۸
این روز ها دکترها شدن تراژدی مرگ انسانها .روحش شاد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد