تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
پلیس عامل مرگ دختر نوجوان مهابادی را قتل ندانست

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در یکی از محلات شهر مهاباد دختری نوجوان 17 ساله با تفنگ شکاری به زندگی خود پایان داد.

پدر این دختر نوجوان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: صبح روز یک شنبه به هنگام بدرقه مهمانان "فاطمه( لیدا) . ا " دختر 17 ساله خانواده اعلام می‎کند که قصد خودکشی دارد و تلاش مادر وی برای منصرف کردن وی به نتیجه نمی‎رسد و در نهایت با صدای شلیک گلوله اعضای دیگر خانواده از وقوع خودکشی در منزل باخبر می‎شود.

وی افزود: متآسفانه "فاطمه( لیدا) . ا " با تفنگ شکاری( ته‎پر) مجوز داری که در منزل بود اقدام به خودکشی میکند و جان خود را از دست می‎دهد. وی سابقه افسردگی و یا مشکل روحی روانی نداشته و تاکنون علت این خودکشی برای آنها نیز مشخص نیست.

پدر این نوجوان تصریح کرد: به محض وقوع حادثه نیروهای انتظامی و کارآگاهان پلیس برای بررسی موضوع در محل حضور پیدا کرده‎اند و تحقیقات در این زمینه همچنان در دست بررسی است.

وی در پایان با تکذیب برخی شایعات اظهار کرد: آنچه غم این مصیبت را دوچندان کرده شایعاتی است که در فضای مجازی بدون اطلاع از موضوع پخش می‎شود.

به گزارش هاژه، روز گذشته نیروی انتظامی نیز با انتشار خبری علت مرگ این دختر نوجوان را قتل ندانست و به گفته‎های پدر خانواده صحه گذاشت.
 
عکس استفاده شده مربوط به این خبر نمی‎باشد و واقعی نیست.