تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
افتتاح پروژه پوشش کانال منطقه پشت تپ در مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولان شهرستان مهاباد پروژه پوشش کانال منطقه پشت تپ مهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرهنگ دوم پاسدار جواد تقی زاده مسئول بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مهاباد در آئین این مراسم اظهار کرد: به منظور ایمن سازی محوطه کانال آب، جلوگیری از سقوط کودکان و وسایل نقلیه به داخل آن و همچنین بوی نامطبوع کانال با درخواست اهالی و پیشنهاد شهرداری در قالب طرح کرامت پوشش این کانال توسط بسیج سازندگی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: لایروبی، بتن ریزی داخل کانال، تراز نمودن دیواره‎های کانال و پوشش بتنی کانال به متراژ 300 متر مربع صورت گرفته است. عملیات تسطیح و شن ریزی روی جاده و سطح پوشش کانال نیز با اعتباری بالغ بر 130 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح کرامت قرارگاه جواد الائمه با مشارکت شهرداری در مدت زمان 1 سال اجرا گردید.

مسئول بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مهاباد با اشاره به عملکرد این نهاد در راستای محرومیت زدایی و اجرای پروژه های عمرانی در مناطق محرم تصریح کرد: از ابتدای سالجاری در قالب برنامه‎های طرح کرامت مرمت 3 باب مدرسه و اصلاح هندسی بلوار آزادی، رنگ آمیزی و اعزام گروههای جهادی به منطقه پشت تپ اجرا گردیده است.

سرهنگ تقی زاده در ادامه از مصوب شدن 600 میلیون تومان اعتبار برای احداث سالن ورزشی در شهرستان مهاباد توسط بسیج سازندگی خبر داد و گفت: متأسفانه علی‎رغم پیگیری‎های مداوم واگذاری زمین تاکنون صورت نگرفته و درصورت عدم مکانیابی و واگذاری زمین اعتبار تخصیص داده شده از شهرستان مهاباد حذف و به شهر دیگری تخصیص داده می‎شود، لذا از مسئولان شهری درخواست داریم برای مکانیابی و واگذاری زمین همکاری لازم را با بسیج سازندگی داشته باشند.