تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
سه پارکورکار بوکانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نخستین دوره مسابقات پارکور باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی در بندرعباس برگزار شد.
مسابقه قهرمانی پارکور کشور که به مدت 2 روز در 2 بخش سرعت و آزاد به میزبانی بندرعباس در جریان بود، با معرفی نفرهای برتر پایان یافت.
رییس هیأت ژیمناستیک بوکان اظهار کرد: هیأت ژیمناستیک بوکان با سه ورزشکار و یک مربی و سرپرست در بخش سرعت این مسابقات شرکت کرده بود.
ابراهیم عثمانی افزود: مسابقات قهرمانی پارکور کشور برای نخستین بار با حضور 120 ورزشکار از 22 استان کشور در بوستان غدیر بندرعباس برگزار شد.
وی تصریح کرد: تیم بوکان در مرحله اول مسابقات سرعت در بخش اول توانست با درخشش کامل هر سه ورزشکارش به جمع هشت نفری مرحله فینال راه پیدا کنند.
رییس هیأت ژیمناستیک بوکان در ادامه اظهار کرد: در مرحله پایانی این مسابقات "رضا قوچاق" از بوکان به مقام سوم، آقای "فرزاد احمد نژاد" مقام چهارم و آقای "مهران دوستی" با توجه به اینکه در دور اول حذفی با ثبت رکورد 10:40 ثانیه توانست رکورد کلی مسابقات را کسب نماید که متأسفانه در مرحله فینال به علت مصدومیت به مقام هفتم دست یافت.
عثمانی تصریح کرد: علاوه بر درخشش ورزشکارانمان، در بخش داوران و مربیان هم بوکان با اقتدار در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند و آقایان  بهنام جلیلی " به عنوان سرداور مسابقات کشوری و کمیته فنی پارکور کشور، آقای سیروان جلیلی  به عنوان کمیته فنی پارکور کشور و مسئول پارکور شهرستان بوکان، آقای سامان جلیلی  به عنوان سرمربی تیم و همچنین آقای سامان عارف سرا به عنوان سرپرست تیم استان توانستند در اولین دوره مسابقات کشوری عملکرد قابل قبولی را برای استان آذربایجان غربی و شهرستان بوکان کسب نمایند. 
وی در پایان افزود: در حال حاضر بوکان یکی از قطب های اصلی پارکور کشور می باشد.