تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
کلنگ زنی سالن سرپوشیده چمن مصنوعی دانشگاه آزاد مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز دوشنبه مورخه 15 بهمن‎ماه مسئولان شهرستان با حضور در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد به مقام دو شهید گمنام ادای احترام کردند، در ادامه سالن سرپوشیده چمن مصنوعی دانشگاه کلنگ زنی شد.

صلاح خان احمدزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد در آیین کلنگ زنی این سالن ورزشی اظهار کرد: ساخت این پروژه با مشارکت بخش خصوصی صورت می‎گیرد.

وی افزود: درحال حاضر 10 زمین چمن مصنوعی در شهرستان مهاباد وجود دارد و سرانه ورزشی به ازای هر نفر در این شهرستان تنها 6 سانتیمتر است، در این راستا در دانشگاه آزاد علاوه بر احداث و توسعه 70 هزار متر مربع فضای آموزشی سعی شده در بخش ورزشی و رفاهی نیز اقداماتی صورت پذیرد.

خان احمدزاده تصریح کرد: با اتمام این پروژه در سال 98 تعداد زمین‌های ورزشی چمن مصنوعی در شهرستان مهاباد به 11 مورد می‎رسد و سرانه ورزشی شهرستان نیز افزایش می‎یابد.

سالار خرمی سرمایه‎گذار بخش خصوصی و مجری احداث سالن سرپوشیده چمن مصنوعی در ادامه اظهار کرد: این پروژه با برآورد مالی 1 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و زیربنای 1 هزار 500 متر مربع احداث خواهد شد.

وی افزود: سازه این سالن ورزشی با استفاده از سیستم فضاکار به عنوان اولین تجربه در جنوب استان و منطقه بشکل کاملا تخصصی و اصولی اجرا می‎شود.

خرمی تصریح کرد: احداث این پروژه در بازه زمانی 4 ماهه صورت می‎گیرد و در بهار سال 1398 به بهره‎برداری خواهد رسید.