تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۶
فراخوان دومین نمایشگاه گروهی عکس وینا (2)
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، دبیر نمایشگاه گروهی عکس وینا (2) از عموم علاقمندان دعوت به حضور کرد.
متن فراخوان دریافتی جهت اطلاع علاقمندان به شرح زیر می باشد :
هدف از برگزاری دومین نمایشگاه عکس گروهی وینا (2) جریان عکاسی، ارتقای دید و دانش بصری، حضور عکاسان جوان، کشف استعداد های جوان در زمینه هنر تجسمی عکاسی، حمایت و بستر سازی و تشویق و ترغیب، ارج نهادن به هنر عکاسی و ایجاد ارتباط نزدیک بین عکاسان منطقه است. 
شرایط شرکت در نمایشگاه عکس گروهی وینا (2) :
1-شرکت برای تمام عکاسان و علاقمندان به عکاسی آزاد است. 
2-موضوع و سبک عکاسی ( طبیعت) (معرفی فرهنگ بومی) (انسان معاصر) است.
3- عکس ها در سایز (6000) (9000) پیکسل با فرمت jpeg و رزولشن حداقل 240 باشند.
4-هر عکاس می تواند عکس ها را با کیفیت و استاندار بر روی (DVD) و با پست به آدرس : آذربایجان غربی ،مهاباد ،خیابان امام خمینی ،مجتمع فرهنگی و هنری، طبقه اول، انجمن سینمای جوانان مهاباد  ص پ 391 و کد پستی 5913813153 و یا به ایمیل (venaa2019@gmail.com) ارسال و یا  به صورت حضوری تحویل دفتر نمایند و هر عکاس می تواند پنج عکس را برای هر بخش ارسال نماید. 
5- ضروری است به همراه فایل های ارسالی اطلاعات عکاس از جمله: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه ،ایمیل، اسکن عکس پرسنلی، کارت ملی و شناسنامه، و همچنین رزومه خود و همچنین برای هر اثر اطلاعاتی مانند: عنوان اثر ،مکان گرفته شده عکس را ذکر کنند در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. 
6-مسئولیت اصالت آثار و رعایت قوانین کپی رایت عکس‎ها بر عهده ارسال کنندگان بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه نمایشگاه نمی باشد.
7-به راه یافتگان نمایشگاه گواهی حضور تقدیم می گردد.
8-کسانی که به علت دوری مسافت قادر به حضور در نمایشگاه نمی باشند تنها با ارسال آثار می توانند در نمایشگاه شرکت کنند گواهی شرکت برای این دسته از عکاسان به آدرس آنها ارسال خواهد شد. 
9-برای ارسال اثر، هر عکاس موظف به پرداخت هزینه ورودی (بخش طبیعت 25هزارتومان) (بخش فرهنگ بومی 20هزارتومان ) (بخش انسان معاصر 20هزارتومان)  به شماره حساب 6280231419420988 نزد بانک مسکن (مکائیل کریمی) واریز و رسید آن را به جمیل نمایشگاه ارسال نماید (ارسال رسید و یا وجه واریزی  الزامی می باشد ) لازم به ذکر است وجه  دریافتی جهت هزینه های نمایشگاه بوده و کلیه هزینه ها دریافتی و خرج شده به اطلاع همه عکاسان خواهد رسید در حالی که این نمایشگاه با حمایت اسپانسر برگزار خواهد شد در غیر این صورت هزینه ورودی نمایشگاه کفاف نمایشگاه را نخواهد کرد.
11- عکس هایی که در محدوده جغرافیایی ایران و تولید سال 1396به بعد و در هیچ فضای مجازی منتشر نشده باشند مورد قبول می باشد.
12-تصمیم گیری درباره ی مسایل پیش بینی نشده به عهده ی برگزار کننده نمایشگاه است. 
13-عکس های ارسالی توسط هئیت انتخاب بررسی و سپس توسط داوران ارزیابی خواهند شد.
14-در روز اختتامیه با حضور عکاسان و علاقمندان ،به سه عکس برتر دیپلم افتخار و نشان لیاقت اهدا خواهد شد.  
15-مهلت ارسال آثار از یکم دی ماه تا 15 بهمن ماه 1397
دبیر فراخوان : رحیم بایزیدی 
حامی و ناظر: هرمان وطمانی 
مسوول مالی : مکائیل کریمی 
کمیته فنی : زانیار دانشیار و یونس جلفایی آذر 
نشانی : آذربایجان غربی ،مهاباد ،خیابان امام خمینی ، مجتمع فرهنگی و هنری ، طبقه اول ، انجمن سینمای جوانان مهاباد ، صندوق پستی 391، کدپستی 5913813153، تلفن 04442223765