تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۳
نزدیک به 39 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستایی و فراگیر در مهاباد پرداخت شد
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد گفت: نزدیک به 39 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی 780 نفر در مهاباد در قالب طرح های اشتغال پایدار روستایی و اشتغال فراگیر پرداخت شد.
بارزان دانشمند در جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره اظهار کرد: 25 میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان در قالب 143 طرح پرداخت شده است.
وی افزود: بیشترین طرح های اشتغال پایدار روستایی این شهرستان به ترتیب در حوزه های کشاورزی، صنعت و معدن، امور روستایی و عشایری است و در مجموع زمینه اشتغال برای 587 نفر را فراهم کرده است.
وی در ادامه تصریح کرد: 10 میلیارد تومان تسهیلات برای مهاباد درنظر گرفته شده بود ولی با هماهنگی ها و دقت نظرهای صورت گرفته در کمیته فنی و کارگروه اشتغال، شهرستان مهاباد توانست بیش از 2 برابر سهمیه خود تسهیلات را جذب کند و مقام اول استان را در زمینه جذب تسهیلات به خود اختصاص دهد.
دانشمند در ادامه از پرداخت تسهیلات به 33 طرح در بخش اشتغال فراگیر شهرستان با تعهد اشتغالزایی برای 193 نفر خبر داد و گفت: 13 میلیارد تومان نیز در این بخش پرداخت شده است.
رییس اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد در پایان اظهار کرد: در مجموع به 176 طرح با تعهد اشتغالزایی برای 780 با اعتباری حدود 39 میلیارد تومان در این دو حوزه پرداخت شده است.