تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۲
واکنش نماینده مردم تکاب در مجلس به دخالت های صورت گرفته در معادن طلای تکاب

هاشمی: شما از چه چیزی نگران هستید؟!/ چه گمشده ای در تکاب دارید/ به مسائل شهر خود رسیدگی کنید و کارخانه های ورشکسته شهرتان را احیا کنید

 

نماینده مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  اظهارات نادر قاضی پور نماینده ارومیه در خصوص امور معادن طلای تکاب گفت: یک عده دایه‌ی مهربان تر از مادر برای تکاب پیدا شده است و حرف های ناپخته آقایان موجب عقب افتادن چند هفته ای کار فاز توسعه طلای زرشوران شد.

همایون هاشمی در جلسه شورای اداری تکاب، در واکنش به دخالت های صورت گرفته در زمینه معادن طلای تکاب گفت: یک عده دایه ی مهربان تر از مادر برای تکاب پیدا شده اند حالا که ما داریم کار می کنیم شما پیدا شدید و میگویید چه خبر است، خبری نیست، آن زمان که خبری بود شما نبودید.

وی بیان کرد: شما از چه چیزی ناراحت هستید وقتی ما برای توسعه فاز دوم کارخانه طلای زرشوران موفق به تحقق قرارداد ۵۰۰ میلیارد تومانی ایمیدرو شدیم.

وی اضافه کرد: شلوغ کاری ها و حرف های ناپخته آقایان موجب عقب افتادن ۲ یا ۳ هفته ای اقدامات مربوط به طرح توسعه زرشوران شد.

وی گفت: تکاب، فرماندار، امام جمعه و نماینده دارد، شما بهتر است به شهر و حوزه انتخابیه خودتان دخالت کنید و کارخانه های ورشکسته شهرتان را احیا کنید.

وی ادامه داد: معادن طلا ثروت تکاب است،چرا دیگران میخواهند آن را خراب کنند، این آقایان چه گمشده ای در تکاب دارند.

نماینده میاندوآب، شاهیندژ و تکاب با اشاره به اینکه ۹۶ درصد پرسنل زرشوران نیروی کار بومی هستند افزود: این مسئله جای امیدواری دارد، من نماینده این شهر هستم، شما از چه چیزی نگران هستید؟!

منبع: امید تکاب