تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۱۵
بازتاب خبر بیکاری جوان تحصیل کرده مریوانی در رسانه ها نتیجه داد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، بازتاب انتشار خبر جوان تحصیل کرده مریوانی که با وجود داشتن مدرک دکترای زمین شناسی با گرایش منابع آب زیرزمینی به کارهای خدماتی مشغول است، در رسانه ها نتیجه داد و شرکت آب منطقه ای کردستان از وی برای همکاری دعوت به کار کرد.
مدتی قبل خبری از صلاح الدین کامرانی دانش آموخته رشته زمین شناسی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد که انتشار آن بازتاب گسترده ای در بین مسئولان و مردم استان کردستان داشت.
پس از انتشار این خبر، شرکت آب منطقه ای کوردستان از این جوان دعوت به همکاری کرد تا در صورت رفع مشکلات، زمینه استخدام او در این شرکت فراهم شود.
سایت شرکت آب منطقه ای کوردستان اعلام کرد: از طرف این شرکت با صلاح الدین کامرانی تماس گرفته شده است و با پیگیری های مدیرعامل و مسئول روابط عمومی شرکت، قرار ملاقات حضوری نیز هماهنگ شده است.
شرکت آب منطقه ای کوردستان در راستای احساس مسئولیت از جوان تحصیلکرده مریوانی دعوت کرده برای کار در این شرکت مراجعه کند.
هفته قبل پیامی تصویری از این جوان مریوانی در فضای مجازی بازنشر شد و خبرگزاری ایرنا مرکز کوردستان نیز مصاحبه اختصاصی با وی انجام داد.
صلاح الدین کامرانی می گوید دارای مدرک دکترا در رشته زمین شناسی گرایش منابع آب زیرزمینی از دانشگاه خوارزمی تهران است و از مدتی قبل از سر ناچاری و بیکاری در انبار مواد شیمیایی شرکت حفاری نفت ایران در اهواز مشغول کار شده است.

منبع: ایرنا