تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱
جاعلان مهر و امضای شهرداری ربط سردشت دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان سردشت گفت: افرادی که اقدام به جعل مهر و امضای شهرداری ربط برای گرفتن مجوز امتیاز انشعاب گاز شهری می کردند، دستگیر شدند.
سرهنگ 'فیض الله علیزاده' روز سه شنبه اظهار کرد: در پی وصول شکایت مبنی بر جعل مهر و امضای شهرداری ربط برای صدور مجوز امتیاز انشعاب گاز شهری، مراتب در دستور کار عوامل پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: جاعلان از روی نامه های آماده اشخاصی که برای امتیاز انشعاب گاز از طریق شهرداری و اداره گاز به صورت قانونی اقدام کرده بودند، کپی تهیه و با تغییر تاریخ و شماره نامه ها، آنها را مهر و امضای جعلی می کردند.
وی افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده و با هماهنگی مقام های قضایی در یک عملیات هوشیارانه 2 نفر متهم دستگیر و در بازرسی از منزل متهمان یک دستگاه رایانه و یک دستگاه چاپگر رنگی که برای جعل استفاده می شد کشف و ضبط شد.
سرهنگ علیزاده بیان کرد: این افراد پس از مواجهه با مدارک و دلایل جمع آوری شده به اتهام خود با جعل مهر شهرداری و صدور مجوز جعلی خرید امتیاز گاز برای 26 نفر از اهالی شهر ربط اعتراف کردند.
وی اظهار کرد: این جاعلان در قبال اخذ مبلغ پنج میلیون ریال برای هر مجوز اقدام به جعل و صدور امتیاز گاز شهری کرده و در مجموع 130 میلیون ریال از اهالی شهر ربط در بخش مرکزی سردشت اخذ کرده بودند.
وی خاطر نشان کرد: متهمان به همراه تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و با صدور قرار بازداشت روانه زندان شدند.
منبع: ایرنا