تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
راهپیمایی 22 بهمن ماه در مهاباد برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز یک شنبه 22 بهمن ماه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر ایران راهپیمایی برگزار گردید.

در این تاریخ با پیروزی مردم ایران، حکومت پادشاهی پهلوی سرنگون شد و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

راهپیمایی 22 بهمن در مهاباد با مشارکت مسئولان و بخش های مختلف مردم برگزار گردید و شرکت کنندگان علیه آمریکا و اسراییل شعار سر دادند و پرچم این دو کشور را به آتش کشیدند.

دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در این مراسم ضمن تشکر از حضور مسئولین و احاد مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن آن را تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی توصیف نمود.

وی ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش برای رفع محرومیت و عدم تبعیض و همچنین ترویج روحیه نقد و انتقادپذیری را در جامعه و از سوی مسئولین از خصوصیات بارز آن بیان نمود.

دکتر شجاعی همچنین مشکلات اقتصادی در جامعه را واقعیت انکار ناپذیر خواند و گفت: دولت صدای اعتراض مردم را می شنود و تمام تلاش نیز بر آن تا به اعتراض مشروح مردم در خصوص مسایل اقتصادی رسیدگی کند.

وی استقلال و عدم وابستگی به قدرتهای استکباری را مهمترین دستاورد انقلاب خواند و خاطر نشان کرد: مردم به حکومتی 2500 ساله پایان دادند که برای کوچکترین تغییرات در حکومت و یا مسایل مملکتی وابسته به امریکا و اسراییل بود.

در پایان این مراسم قطعنامه 22 بهمن قرائت شد.

عکس: حسین خالندی