تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۲
خیز جامعە تئاتر مهاباد در کمک بە زلزلەزدگان/ "خانم و آقای نت" روی صحنە می‌رود

بە گزارش پایگاه خبری هاژە، نمایش "خانم‌ و آقای نت" بە نویسندگی و کارگردانی سیروان خضرپور از روز یکشنبە مورخە ٥ آذر‌ماه ٩٦ بە مدت ١٠روز در آمفی‌تئاتر ادارە فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد روی صحنە می‌رود.

سیروان خضرپور در گفتگو با خبرنگار هاژە اظهار کرد: نمایش "خانم‌ و آقای‌ نت" حاصل ٤ ماه تمرین شبانەروزی گروه نمایشی آرتین است. این نمایش از نظر متن (تاثیرات مخرب فضای مجازی) و ژانر (کمدی) با کارهای گذشتە تقریبا متفاوت است.

این کارگردان و بازیگر تئاتر در مورد عوامل اجرایی نمایش گفت: مهلا مقدمی و پویا حاتم‌زادە از بازیگران اصلی این نمایش هستند. در بخش نورپردازی سامان ارمی (طراح)، سامان صادق امیری (اجرا)، در بخش موسیقی شمال چرخ‌انداز و کاروان دوراندیش (اجرا)، در بخش لباس و گریم خانم‌ها پاکزاد و توتونچی از عوامل کار می باشند.

وی افزود: تمام عواید ناشی از بلیت‌فروشی این نمایش بە زلزلەزدگان کرمانشاه تعلق خواهد گرفت و شهروندان می‌تواند با تهیەی بلیت این نمایش،  در این امر انسان‌دوستانە نیز سهیم باشند.

بە گزارش هاژە، با توجە بە وقوع زلزلە اخیر در کرمانشاه، هنرمندان مهابادی در دو هفتە گذشته همت والایی از خود نشان دادەاند و در کمک‌رسانی بە زلزلەزدگان، سهم به سزایی داشته اند.

عکاس: عادل کریمی