تاریخ: ۱۳۹۶/۸/۳۰
گروە تئاتر اهورای مهاباد همت مردم هنردوست را ستود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، به دنبال اجرای تئاتر "سه‌رده‌می بێ تاوانی" به نویسندگی دکتر قطب الدین صادقی، ترجمه مریم قاضی و کارگردانی امید خاکپور فروش تمامی عواید آن برای زلزله زدگان استان کرمانشاه، گروه تئاتر اهورای مهاباد پیام تقدیر و تشکر خود را از مردم هنردوست و همچنین همت مسئولین در همکاری جهت اجرای این نمایش ستود.

متن پیام به شرح زیر است.

بنام خدا

پشتیبانی شایان از اجرای تئاتر "سەردەمی بێ تاوانی" در حمایت از زلزلەزدگان استان کرمانشاه مایە فخر و مباهات همگان بود. از این روی بر خود واجب می دانیم از همه کسانی کە با خرید بلیط در این امر خداپسندانە و انسانی مشارکت نمودند کمال تشکر خود را ابراز داریم.

درامدهای حاصل از این کار بی کم و کاست جمع آوری شدە و بزودی میزان و نحوە مصرف آن بە نفع مردم داغدیدە استان کرمانشاه در این کانال اطلاع رسانى مى شود.

همچنین در زمینە امور اجرایی نیز این گروە سپاس و درودهای خود را بە همە مسئولان و نهادهای دولتی و غیردولتی بە ویژە معاونت استاندار و فرماندار ویژە شهرستان مهاباد جناب آقاى دکتر شجاعی، ریاست محترم ادارە فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد جناب آقاى مرادی، مدیرکل محترم صداوسیمای مرکز مهاباد جناب آقاى قوی بنیە، همە اعضاى شورای شهر مهاباد، شهردار محترم مهاباد جناب آقاى دکتر علیزادە آذر، مسئول خبرگزاری هاژە جناب آقاى وطمانى، ریاست محترم رادیو، بخش خبر و سیمای مهاباد، انجمن هنرهای نمایشی شهرستان مهاباد، مدیریت سیمازاگرس و تاو و خبرگزاری هنری بینەر اعلام می دارد.

 

                           با تشکر

روابط عمومى گروە تئاتر اهورای مهاباد