تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۲۹
واگذاری بیش از 1300 واحد مسکن مهر در مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز شنبه 29 مهرماه رئیس اداره مسکن و شهرسازی مهاباد در جلسه ستاد مسکن مهاباد از واگذاری بیش از 1300 واحد مسکن مهر به متقاضیان خبر داد.

سوران کریمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بیشتر تعاونی های مسکن مهر در حال حاضر بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند و تعاونی های مسکن مهر متعهد شده اند که 1306 واحد را در دهه فجر امسال به متقاضیان تحویل دهند و احتمال افزایش این تعداد نیز اگر اعضا همکاری نمایند وجود دارد.

وی افزود: مجموع پروژه مساکن مهر مهاباد 6611 واحد می باشد که از این تعداد 1374 واحد در قالب طرح خود مالکین و 5237 واحد در قالب طرح مسکن مهر بوده و 2520 واحد به متقاضیان تحویل داده شده است.

کریمی در ادامه  ازحل مشکلات زیر ساختی واحدهای مسکن مهر مهاباد  تا چند ماه آینده و افزایش تسهیلات بانکی  به تعاونی ها خبرداد و گفت: مسئولان شهرستان درتلاشند تا خدمات شهری از جمله تامین گاز شهری، شبکه آبرسانی و برق رسانی تکمیل گردد و ساکنین مساکن مهر از خدمات شهری کامل برخوردار شوند.

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی نیز در جلسه ستاد مسکن شهرستان مهاباد اظهار کرد: در حال حاضر 14 تعاونی پیشرفت فیزیکی 100 درصد داشته اند و 14 تعاونی کم کار نیز شناسایی و به آنها هشدار داده شده تا نسبت به پیشرفت فیزیکی بیشتر اقدام نمایند.

وی در رابطه با مشکلات برخی تعاونی ها اظهار کرد: متاسفانه در برخی موارد اعضای تعاونی نیز قسمتی از مبلغ را واریز نموده و از مبلغ باقی مانده به علت طولانی شدن پروژه سرباز می زنند که سعی می شود با حمایت های بیشتر این تعاونی ها نیز توانمند شوند وگرنه از فعالیت آنها جلوگیری می شود.