تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۹
گام های استوار خیرین در راه اندازی دستگاه سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، خیرین سلامت شهرستان مهاباد بازسازی فضای جدید سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد را بر عهده گرفتند.

در طی یک نشست میان مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد و رئیس شورای خیرین سلامت راهکارهای نحوه بازسازی و توسعه فضای بخش سی تی اسکن جدید و نحوه آماده سازی انبار دارویی جدید بیمارسو مشارکت با شبکه بهداشت و درمان بررسی شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به محدودیت منابع مالی دانشگاه و تسریع در زمان راه اندازی دستگاه سی تی اسکن جدید کمک های شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد می تواند راهگشای مشکلات حوزه درمان و تصویربرداری بیمارستان باشد.

سامرند مرزنگ افزود: خیرین همواره بازوان توانمند این شبکه بودند که در راه اندازی اتاق دستگاه رادیولوژی جدید بیمارستان و بروز رسانی تجهیزات پزشکی نقش اصلی را ایفا کردند.

دکتر مرزنگ گفت: فضای انبار دارویی بیمارستان می بایست تخلیه شده و جهت آماده سازی تحویل بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان شود ولی برای فضای جدید انبار دارویی با توجه به کمبود فضا فضای پارکینگ همکاران بیمارستان را تغییر کاربری داده و به انبار دارویی تبدیل می نمائیم. برای آماده سازی فضای جدید انبار دارویی خیرین سلامت شهرستان برای مشارکت با شبکه بهداشت و درمان مهاباد پیشقدم شده تا فرآیند آماده سازی و راه اندازی سی تی اسکن 16 اسلایس تسریع گردد.

رئیس شورای خیرین سلامت مهاباد گفت: اولویت اصلی شورای خیرین سلامت مهاباد آماده سازی و تحویل فضای فیزیکی استانداردجهت راه اندازی دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس در راستای ارائه خدمات پیشرفته تصویر برداری به شهروندان مهاباد و جنوب استان می باشد.

وی افزود:این شورا از تمام ظرفیتها و امکانات و مشارکت های مردمی برای آماده سازی فضای انبار دارویی و فضای بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بهره می برد.

مهندس حمید هدایت فر گفت: بی شک تلاش ها و مساعدت خیران شهرستان در اجرا و به پایان رساندن این پروژه بزرگ و معنوی نقش بسزایی دارد همانطور که خیرین در سایر عرصه ها از جمله ساخت مدرسه و خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان و مراکز سلامت شهری و روستایی همیشه در صحنه هستند.